Blokuojame kopijavimą

14:00 renius456 Ne mūsų straipsniai

Uždraudžiame duomenų kopijavimą į USB atmintinę.

Mūsų kompiuteris – mūsų tvirtovė. O juk kas prisėdęs prie jo gali per kelias sekundes nukopijuoti mūsų duomenis į USB atmintinę. Apsaugosime savo privatumą ir uždrausime duomenų kopijavimą iš kompiuterio į išorines duomenų laikmenas. Patarimo metu teks pakeisti kelis “Windows“ registro pakeitimus, todėl verta susikurti registro kopiją. Kaip susikurti registro kopiją yra paršyta šiek tiek žemiau.

Kaip susikurti registro kopiją?

1 žingsnis
Spauskite mygtuką Start ir pasirenkame Run. Laukelyje Open: įrašome regedit, spustelėkime Enter. Pasirodo registro redaktoriaus langas, kurio viršuje esančius meniu spustelėkime užrašus File ir Export…

2 žingsnis
Atsidaro langas, kuriame į laukelį įrašome registro kopijos pavadinimą (pavyzdžiui, šios dienos datą). Dabar spustelėkime paveiksliuką Desktop. Pažymime eilutę All ir spaudžiame mygtuką Save.

3 žingsnis
Darbalaukyje atsiras paveiksliukas. Jeigu norėsime grąžinti buvusias registro reikšmes, du kartus spustelėkime tą paveiksliuką ir atsidariusiame langelyje paspauskime Yes.

Blokuojame kopijavimą (tęsinys)

1 žingsnis
Spaudžiame Start ir pasirenkame užrašą Run…. Atsidariusiame lange Run įrašome regedit ir spaudžiame Enter.

2 žingsnis
Atsidariusiame Registry editor lange dvigubais pelės paspaudimais atidarome sekančius aplankus HKEY_LOCAL_MACHINE, SYSTEM, CurrentControlSet.

3 žingsnis
Dešiniu pelės mygtuku spaudžiame Control. Išsiskleidusiame sąraše pasirenkame New ir Key.

4 žingsnis
Atsidariusiame laukelyje įrašome StorageDevicePolicies ir išsiskleidusiame sąraše pasirenkame užrašą New bei DWORD Value. Naujame laukelyje New Value #1 įrašome WriteProtect ir dukart spaudžiame klavišą Enter.

5 žingsnis
Atsidariusiame lange įrašome 1 ir spaudžiame OK. Uždarome registro langą spausdami išjungimo mygtuką (X). Nuo šiol bandant nukopijuoti bet kokį failą į USB atmintinę atsiras langelis (Error Copying File or Folder).

6 žingsnis
Norėdami sugrąžinti duomenų kopijavimą, pakartojame šio patarimo 1,2 žingsnius. Dukart spustelime užrašus Control ir StorageDevicePolicies. Lango dešinėje dukrat pele spustelime užrašą WriteProtect atsidariusiame lange įrašome 0 bei spaudžiame klavišą Enter.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 4.5/10 (2 balsų)
Blokuojame kopijavimą, 4.5 out of 10 based on 2 ratings
Mega World News Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google Yahoo Buzz StumbleUpon Weekend Joy

Blokuojame kopijavimą, kaip susikurti registro kopija, registro kopija,


Susijusios naujienos:

Ubuntu linux komandos

Kompiuterio valymas

Paprastas kompiuterio darbo pagreitinimas

Pamoka kaip naudotis torrentais

Windows XP sulietuvinimas

Nemokamas “Nero” pakaitalas diskams įrašyti

Greičiau pasiekiame svetaines naršyklėje „Chrome“

Google.lt subtilybės

Dingo darbalaukio ikonos?

Kaip “kietai” pavadinti savo wi-fi?Parašykite komentarą

Mes su Jumis nuo 2009-02-04
Sukurta naudojantis WordPress TVS. Sukoduota Elogi.