Blokuojame kopijavimą

pagal | 2011 12 08

Uždraudžiame duomenų kopijavimą į USB atmintinę.

Mūsų kompiuteris – mūsų tvirtovė. O juk kas prisėdęs prie jo gali per kelias sekundes nukopijuoti mūsų duomenis į USB atmintinę. Apsaugosime savo privatumą ir uždrausime duomenų kopijavimą iš kompiuterio į išorines duomenų laikmenas. Patarimo metu teks pakeisti kelis “Windows“ registro pakeitimus, todėl verta susikurti registro kopiją. Kaip susikurti registro kopiją yra paršyta šiek tiek žemiau.

Kaip susikurti registro kopiją?

1 žingsnis
Spauskite mygtuką Start ir pasirenkame Run. Laukelyje Open: įrašome regedit, spustelėkime Enter. Pasirodo registro redaktoriaus langas, kurio viršuje esančius meniu spustelėkime užrašus File ir Export…

2 žingsnis
Atsidaro langas, kuriame į laukelį įrašome registro kopijos pavadinimą (pavyzdžiui, šios dienos datą). Dabar spustelėkime paveiksliuką Desktop. Pažymime eilutę All ir spaudžiame mygtuką Save.

3 žingsnis
Darbalaukyje atsiras paveiksliukas. Jeigu norėsime grąžinti buvusias registro reikšmes, du kartus spustelėkime tą paveiksliuką ir atsidariusiame langelyje paspauskime Yes.

Blokuojame kopijavimą (tęsinys)

1 žingsnis
Spaudžiame Start ir pasirenkame užrašą Run…. Atsidariusiame lange Run įrašome regedit ir spaudžiame Enter.

2 žingsnis
Atsidariusiame Registry editor lange dvigubais pelės paspaudimais atidarome sekančius aplankus HKEY_LOCAL_MACHINE, SYSTEM, CurrentControlSet.

3 žingsnis
Dešiniu pelės mygtuku spaudžiame Control. Išsiskleidusiame sąraše pasirenkame New ir Key.

4 žingsnis
Atsidariusiame laukelyje įrašome StorageDevicePolicies ir išsiskleidusiame sąraše pasirenkame užrašą New bei DWORD Value. Naujame laukelyje New Value #1 įrašome WriteProtect ir dukart spaudžiame klavišą Enter.

5 žingsnis
Atsidariusiame lange įrašome 1 ir spaudžiame OK. Uždarome registro langą spausdami išjungimo mygtuką (X). Nuo šiol bandant nukopijuoti bet kokį failą į USB atmintinę atsiras langelis (Error Copying File or Folder).

6 žingsnis
Norėdami sugrąžinti duomenų kopijavimą, pakartojame šio patarimo 1,2 žingsnius. Dukart spustelime užrašus Control ir StorageDevicePolicies. Lango dešinėje dukrat pele spustelime užrašą WriteProtect atsidariusiame lange įrašome 0 bei spaudžiame klavišą Enter.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 4.5/10 (2 balsų)
Blokuojame kopijavimą, 4.5 out of 10 based on 2 ratings
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą