Programų kategorija: Mobiliųjų telefonų programos

Mobiliųjų telefonų programos skirtos sujungti kompiuterį su išmaniuoju telefonu, perkelti duomenis iš ar į kompiuterį. Taip pat sukurti skambėjimo muzikos toną ar temą, tinkamu formatu paversti vaizdo įrašus.

Soft4Boost Device Uploader 4.9.3.453

Šios nemokamos programos pagalba galėsite į savo išmanųjį įrenginį (mobilų telefoną, planšetę, muzikos/video leistuvą, išorinį kietąjį diską ir kt. ) įsikelti nuotraukas, garso ar vaizdo įrašus. Programa taip pat palaiko Pods, iPods Touch, iPhones ir iPads įrenginius. English: Effortlessly upload pictures, clips and audio files to your smartphones or other portable devices with the help of… Skaityti toliau »

Moborobo 2.1.5.856

„Moborobo“ programa pravers visiems, kas naudojasi mobiliuoju telefonu su „Android“ operacine sistema. Ji leis „Android“ įrenginį sujungti su kompiuteriu per USB laidą ar WIFI ryšiu ir valdyti telefone esančius duomenis (programas/žaidimus, temas, muziką, vaizdo įrašus, paveikslėlius). English: Manage your Android smartphone from your computer While most mobile phones enable you to customize their appearance, smartphones… Skaityti toliau »

Mobogenie 2.1.36

„Mobogenie“ programa leis Jūsų mobilųjį telefoną su „Android“ operacine sistema valdyti per kompiuterį. Ji leis perkelti failus, kontaktus, SMS žinutes ar sukurti atsarginę duomenų kopiją keliais mygtuko paspaudimais. Programoje taip pat yra SMS siuntimo bei programėlių/žaidimų tvarkymo įrankiai. English: A software tool that enables any user to manage files, contacts and messages from their Android… Skaityti toliau »

Miro Video Converter 3.0

Išvaizdi ir visiškai nemokama programa padėsianti sukonvertuoti daugumą vaizdo įrašų į MP4, WebM (vp8), Ogg Theora formatus mobiliesiems Android, iPhone, ir iPad įrenginiams. Papildomai galite pasirinkti vaizdo medžiagos konvertavimą tik į MP3 muzikos formatą. Populiariausių konvertuojamų formatų sąrašas: Konvertavimas į MP4 vaizdo įrašus: Iš AVI į MP4 Iš H264 į MP4 Iš MOV į MP4… Skaityti toliau »

Computer Remote Control 1.7.0

Jeigu visada su savimi turite išmanųjį telefoną, delninį ar planšetinį kompiuterį ir norite šiais įrenginiais nuotoliniu būdu valdyti kitoje vietoje esantį stacionarųjį ar nešiojamąjį kompiuterį, išmėginkite šią programą. Jos veikimo principas gana paprastas- tereikės suvesti pateiktą programoje internetinį adresą abiejų įrenginių naršyklėse. English: Control your computer from your smartphone or another PC in the network… Skaityti toliau »

Free Ringtone Maker 2.4.0.1051

Patogus ir mažas įrankis, padėsiantis iškirpti pasirinktą muzikos įrašo fragmentą ir jį panaudoti  kaip skambėjimo toną telefone. Jį sukursite per 3 lengvus žingsnelius, tačiau atkreipkite dėmesį, kad programa palaiko tik .MP3 audio įrašus. English: Create your own ringtones with ease Free Ringtone Maker is a handy and reliable utility designed to enable you to prepare ringtones… Skaityti toliau »

PocketCloud Windows Companion 2.5.13

Ši paprasta ir patogi programa skirta įrenginių iPad / iPhone / iPod touch turėtojams. Jos pagalba galėsite naudojantis kompiuteriu prieiti prie Jums reikalingų duomenų nuotoliniu būdu iš šių populiariausių įrenginių. Gaila, tačiau tam reikės turėti susikūrus „Google“ paskyrą bei interneto ryšį. English: Access your computer with ease PocketCloud Windows Companion is a simple and handy… Skaityti toliau »

Sony Ericsson Themes Creator 4.16.2.6

Jeigu ieškote kaip greitai atnaujinti savąjį „Sony Ericsson“ mobilųjį telefoną, geriausias būdas tai padaryti- atnaujinti jo temas. Atsisiuntę šią programą galėsite lengvai ir be vargo susikurti savo norimą ekrano temą ir vėliau ją naudoti savo telefone. English: You can make your phone look completely different from the rest Sony Ericsson mobile phone owners have the… Skaityti toliau »