Programų kategorija: IT pamokos ir gudrybės pažengusiems

Gudrybės labiau patyrusiems.

Roliks Emailing Client

Lietuvio sukurtas el. pašto klientas, kuris padės paprasčiau išsiųsti laiškus (tiesiai iš darbalaukio), naudojantis Google Gmail ir Hotmail tarnybas. Programėlės nereikia įdiegti į kompiuterį. Jeigu turite savo sukurtų programų, galite jas atsiųsti su aprašymu ir nuotraukomis į info@hardas.lt . Mes jas tikrai patalpinsime! English: Send email from Google GMail and Hotmail services No install required.… Skaityti toliau »

Greitesnis kompiuterio paleidimas

Turbūt daug kas norėtumėte, kad jūsų kompiuteris įsijungtų greitai, tačiau dažniausiai tam trukdo programos, kurios įsijungia kartu su WIN. Čia parodysime kaip manualiniu būdu pasirinkti tik tas programas, kurias norėtumėte pamatyti įsijungiant kartu su Windows. 1. Įsijungiame “run„ command’ą 2. Ten įrašome /msconfig 3. Jums atsidaro langas toks kaip šis: 4. Paspaudžiame ant viršuje esančio… Skaityti toliau »

Virusų šalinimas iš svetainių arba „Tai tikriausiai žalinga Jūsų kompiuteriui“

Matytas klaidos pranešimas? Dėl interneto įsilaužėlių ir kitų problemų šis pranešimas tampa vos ne baisiausias interneto tinklapių turėtojams nuo ko nukenčia ne tik lankomumas ( Iš „Google“ negali patekti į Jūsų svetainę pagal raktinius žodžius) bet ir pati svetainė (Dizaino iškraipymas ir kt.)   Mes Jums padėsime su tuo susitvarkyti. Kaina nuo 100lt ir jums… Skaityti toliau »

Type Eraser 0.3

Labai maža konsolinė programėlė, kuri skirta ištrinti pasirinktos rūšies failus iš kompiuterio. English: Console application to delete specified file types from all fixed drives. Type Eraser is a small console application that allows you to delete the desired file types from all fixed drives. .suffix1 .suffix2 Set file type to delete. -W:s-r-l S: Shutdown on… Skaityti toliau »

WI-FI slaptažodžio WEP/WPA/WPA2 nulaužimas

Turite kompiuteryje WI-FI belaidžio interneto plokštę ir aplinkui yra draugų ar šiaip nepažįstamų žmonių, kurie turi pasistatę maršrutizatorių („routerį“), tačiau jis ant savo ryšio užsidėjęs WEP/WPA/WPA2 ar bet kokio tipo slaptažodį? Juk norėtųsi juo pasinaudoti. Su programine įrangą nulaužti jį bus labai lengva,nesvarbu kokio sunkumo jis bebutų. Dėmesio: įdėtas paaiškinimas lietuvių kalba ir 3 video… Skaityti toliau »

Reitingų kėlimas torentų svetainėse

Naudojatės „torrent“ svetainėmis tokiomis kaip Torrent.lt , Linkomanija ir Jūsų Ratio (reitingas) labai mažas? Jį galite pakelti labai lengvai,kad ir iki 999999. Pasirinkite .torrent failą, nustatykite išsiuntimo/atsisiuntimo greitį ir pirmyn! Norėdami gauti slaptažodį siųskite SMS su tekstu RATIO numeriu 1398. Kaina 2 LT. Mokestis vienkartinis. Daugiau niekada Jūs nebūsite išmesti iš trackerio.