Žymų Archyvai: Vaizdo konvertavimas

Freemake Video Converter 4.0.2.18

Ši programa skirta vaizdo įrašų konvertavimui iPod, iPhone, iPad, PSP, Android ir kitiems įrenginiams.  Į programą galėsite įkelti daugiau nei 200 įvairiausių failų formatų: vaizdo įrašų- AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS ir kt. , garso įrašų- MP3, AAC, WMA, WAV, bei paveikslėlių- JPG, BMP, PNG,GIF.… Skaityti toliau »

Miro Video Converter 3.0

Išvaizdi ir visiškai nemokama programa padėsianti sukonvertuoti daugumą vaizdo įrašų į MP4, WebM (vp8), Ogg Theora formatus mobiliesiems Android, iPhone, ir iPad įrenginiams. Papildomai galite pasirinkti vaizdo medžiagos konvertavimą tik į MP3 muzikos formatą. Populiariausių konvertuojamų formatų sąrašas: Konvertavimas į MP4 vaizdo įrašus: Iš AVI į MP4 Iš H264 į MP4 Iš MOV į MP4… Skaityti toliau »

Freemake Video Downloader 2.2.0.1

Puikus video medžiagos konvertavimo įrankis, kurio pagalba galėsite iš karto medžiagą įkelti į YouTube, taip pat galinti kopijuoti DVD diskus. English: Convert to devices, rip &burn DVD, edit, upload to YouTube Freemake Video Converter is a handy, easy to use video converter designed to enable you to import videos from different sources, photos, music, DVD… Skaityti toliau »