Kaip įrašyti didesnius kaip 700MB CD-R diskus (OverBurn fukcija) ?

pagal | 2009 12 21

Kaip įrašyti didesnius kaip 700MB CD-R diskus.

Dėmesio – naudodami šią funkciją galite sugadinti savo CD-RW įrenginį. Naudokite šią funkciją savo rizika.

Jums užduodant daug klausimų šia tema nutarėme parengti mažą instrukciją, kaip įrašyti  į CD-R diskus, talpinančius virš 700MB.

Programa, kurią naudosime – Ahead NERO Burning Rom (tai galima padaryti ir su kitomis programomis – visi veiksmai panašūs, tik programos vaizdas skirsis).

  • Pirmiausia reikia įsitikinti, ar Jūsų turimas CD-RW įrenginys palaiko OVERBURN funkciją. Paleidžiame programą ir klaviatūroje spaudžiame Ctrl ir R (arba Recorder meniu pasirenkame punktą Choose recorder).Atsidaro įrašytuvų pasirinkimo langas. Kaip taisyklė pirmas sąraše – virtualus įrenginys, o antras – Jūsų CD-RW.

Jei prie funkcijos Overburn puikuojasi užrašas Supported (Palaikomas) – tęsiame toliau.

  • Programos nustatymuose įjungiame Overburn funkciją. File meniu spaudžiame punktą Preferences. Surandame tab’ą Expert Features.

Įjungiame Overburn funkciją, ir įrašome savo turimo disko talpą minutėmis. Patariame nerašyti didesnio skaičiaus, nei nurodyta ant disko.

  • Dabar jau galim pradėti kurti naują CD-R diską. Spaudžiame File ir New (arba Ctrl ir N). Pagrindinis nustatymas tab’e Multisession – kad įrašomas diskas bus No Multisession. O tab’e Burn – įrašymo būdo parinkimas disk-at-once.

  • Dabar spaudžiame Write, sulaukiame kol programa pasako, kad trūksta vietos ir paklausia ar naudoti Overburn. Atsakome Write Overburn CD.

Dar kartą primename, kad naudodami Overburn funkciją galite sugadinti savo CD-RW įrenginį.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 10.0/10 (1 balsas)
Kaip įrašyti didesnius kaip 700MB CD-R diskus (OverBurn fukcija) ?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą