Nuotolinis valdymas – TeamViewer

pagal | 2010 11 17

Dažnai atsitinka taip, kad pašalinti smulkius programinės įrangos gedimus neužtrunka daug laiko. Tačiau daug daugiau laiko gali užtrukti nusigauti iki to kompiuterio, kurį reikia sutvarkyti. Bet yra ir greitas būdas. Tai – nuotolinio valdymo programos. Viena iš tokių programų yra TeamViewer – paprasta ir patogi programa, kurios net nereikia įdiegti (vadinasi, nereikia ir administratoriaus teisių) bei nereikia jokių papildomų nustatymų, kad galėtumėte pradėti ja naudotis.

Programą sudaro kliento ir administratoriaus moduliai. Pasileidus administratoriaus modulį galima prisijungti prie kito kompiuterio ir jį valdyti. O paleistas kliento modulis leidžia kitam asmeniui prisijungti prie jūsų kompiuterio.

1. Kliento modulio parsisiuntimas ir paleidimas.

Tam, kad kitas asmuo prisijungtų prie jūsų kompiuterio ir galėtų padėti sutvarkyti iškilusius programinės įrangos nesklandumus, jūs turite parsisiųsti TeamViewer kliento modulį. Parsisiųsti galite čia: http://www.teamviewer.com/download/index.aspx.

Download

Spauskite ant mygtuko Download.

Atsivers naršyklės langas, kuris pasiūlys pasirinkti vietą (My Documents, Desktop), kur norite išsaugoti bylą. Patogiausia būtų išsaugoti ant darbalaukio.

Išsaugoti bylą

Pastaba. Jei naudojate Mozilla Firefox Mozilla Firefox naršyklę, pagal nutylėjimą naršyklė jūsų gali neklausti, kur norite išsaugoti bylą, o automatiškai išsaugos tokiu keliu: My Documents->Downloads (arba Atsisiuntimai).

Programos paleidimas. Parsiųsta byla atrodo šitaip:

TeamViewer programa

Paspauskite ant bylos du kartus ir paleisite programą. Atsivers langas, kuriame turite patvirtinti, kad tikrai norite paleisti programą – spauskite mygtuką Run.

Paleiskite programą

Po keleto sekundžių atsivers programos langas ir automatiškai sugeneruos ID ir slaptažodį.

TeamViewer ID ir slaptažodis

ID ir slaptažodį turėsite pasakyti asmeniui, kuris turi prisijungti prie jūsų kompiuterio.

2. Administratoriaus modulio parsisiuntimas ir paleidimas.

Parsisiunčiate pilną TeamViewer versiją (administratoriaus modulį). http://www.teamviewer.com/download/index.aspx

TeamViewer parsisiuntimas

Paleidžiate parsisiųstą programą ir pasirenkate Run – programa bus paleista be instaliavimo. Taip patogiau ir paprasčiau, nes jums tada nėra būtinos administratoriaus teisės.

TeamViewer paleidimas

Jeigu jūs norite prisijungti prie kito asmens kompiuterio ir perimti valdymą, kai paleidžiate TeamViewer, tuščiame ID laukelyje suvedate iš kito asmens gautą ID, spaudžiate Connect to partner.

TeamViewer paleidimas

Tuomet iššoka langas, kuriame suvedate slaptažodį ir spaudžiate Log On.

TeamViewer slaptažodis

Štai ir viskas. Sėkmingo naudojimosi.

Šaltinis: blog.panko.lt

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 10.0/10 (3 balsų)
Nuotolinis valdymas – TeamViewer, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą