Pagalba kaip paleist žaidimą, neatjungiant CD\DVD įrenginio

pagal | 2009 12 27

Daugelis klausinėja, kaip paleist vieną ar kitą žaidimą apsaugotą StarForce ar tai kokia kita apsaugos sistema. Kai kurie pataria atjungt aparatinį CD\DVD įrenginį. Bandysiu aprašyt trumpai ir aiškiai, kad galėtumėt įsimint visam laikui ir daugiau neklausinėti apie tai ir neatjunginėt CD\DVD įrenginio.
Kolkas žinau tik vieną būdą kaip taip padryti, kas žino daugiau galit taip pat čia parašyti, kad nemėtyti po visą klubą. Taigi pradedam.

Jums reikės tik dvijų programėlių ir vieno failo.

1. Deamon Tools (DT)
2. SD4Hide, StarFuck ir t.t.
3. Crack

Kaip su Deamon Tools (toliau DT) paleisti žaidimą žino visi, tada instrukcijų manau nereikia. O kas ne, tai tik priminsiu jog tai yra programa įmituojnti CD/DVD aparatinį įrenginį su kuriuo skaito CD ar DVD plokšteles. Tik skirtumas tas, kad su DT yra nuskaitomi tikrojo CD ar DVD duomenų atvaizdas (Imige). Imige formatų yra ne vienas. Kai kuriems paleist reikalingas dar papildomas failas.

1. Bin atvaizdui paleist reikalingas CUE failas
2. MDF failui paleist MDS failas

Na o ISO, NRG (Nero Imige) failams papildomi nereikalingi. Šiuos visus formatus kuo puikiausiai supranta minėta DT programa.

Tad dabar prie reikalo. Pirmiausia instaliuojame DT programą. Darom viską kaip priklauso. Na instaliuojam, nurodom kur ją instaliuos (čia kiekvieno asmeninis reikalas)
Ir žinoma kaip baigs instaliuoti būtina perkrauti kompiuterį (PC). Jei (My Computer) atsirado papildoma DVD-Drive ikona, tada viskas tvarkoje. Jei ne reiškias kažką ne taip darėte, arba galimas variantas kažkas ne taip su pačia sistema (gali nubūt ar nepalaikyt SCSI Device. Tik nepradėkit ardyti savo PC ir jų ten ieškoti, instaliacijos metu yra sukuriamas virtualus SCSI palaikymas. Nebent pas jus tikrai yra kietieji (HDD) diskai su SCSI jungtim (vadinami skaziniai). Na vienaip ar kitaip arba bus viskas gerai arba ieškokitės kitos alternatyvos, kad galėtumėt paleist atvaizdus. Toliau nuvedam pelės žymeklį prie DT ikonos kuri randasi šalia laikrodžio ant TaskBar. Ji šiuo metu gali būt raudona su per vidurį pavaizduotu žaibu. Užvedus pelės žymeklį ant DT ikonos spaudžiame dešinį pelės klavišą ir atsivėrusiame meniu pasirenkam Emuliation. Atsivers papildomas meniu kuriame pažymėsime All Optioons On. Ikona persijungia į žalią spalvą.

Po DT instaliavomo, PC perkrovimo ir visos procedūros su DT instaliuojame SD4Hide programėlę. Tiksliau jos net nereiks instaliuot, o tik aktyvuot (paleist). Atsivėrus programos langui paspaudžiam HIDE (kartais programos uždaryt nepatartina) Bent man taip buvo kai norėjau paleist PoP_T2T, kitais atvejais ne.

Kam reiklingas Crack manau rašyt neriaikia.

Tik po šių veiksmų galite su DT paleist atvaizdą ir mėgautis žaidimu. Pirmą kart paleidus žaidimą, jo tikrinimas gali šiek tiek užtrūkti.

Taip paleidau į darbą:
1. King Kong
2. PoP_T2T
3. NFS_MW

============================================================

StarForce apsaugos apėjimas perrašant iš originalaus disko į
IMAGE’ą.

Kaip jau minėjau yra ne viena disko apsauga ir jas apeiti taip pat yra keletas būdų. Vieną pabandysime ir apžvelgt. Žaidimų kūrėjai nebereikalo praėjo naudot tuos apsaugos būdus nuo piratavimo, o kam dabar lengva? Ant duonos reikia uždirbt Šypsena. Nors tai ką čia rašau nėra toleruotina, ir tikiuosi, kad jums to daryti pastoviai neprireiks. Duokit kartais uždirbt ir žaidimų kūrėjams, kad jų kūriniai ateityje tobulėtu Šypsena. Bet, kad pasinaudisite kokį kartą tuo ką čia aprašau, manau nepakenks.
Tai gi prie reikalo. Mums reikės programos Alcohol 120%. Iš kur ją gaut, tikrai nerašysiu nes ir taip visi žinom. O jei jau turit tai dar geriau. Kagi turim programą Alcohol 120% ir originalų žaidimo diską apsaugotą StarForce 1/2/3 apsaugomis. Įdėkime diską į nuskaitymo įrenginį ir atsdarykime programą Alcohol. Susirandame kairėje pusėje meniu skiltį Options->General. Ir pažymėkime su pelės žymekliu. Atsivėrusioje lentelėje vėl pažymėkime Data Type Setting. Atlikę tai, lentelėje susirandam Disk Type ir adreso laukelyje iš sąrašo išsirenkam Starforce 1/2/3. Juk ji mums ir bus reikalinga Šypsena. Toliau toje pačioje lentelėje ant Data Position Measurement uždėkime varnelę ir Precision nurodykime High. Viską atlikę paspauskime OK. Toliau iš meniu išrenkam Image Making Wizard. Atsivėrusioje lentelėje išrinkite tą įrenginį kuriame yra įdėtas jūsų žaidimo diskas (jei įrenginių yra keli). Dabar svarbiausioji apsaugos apėjimo dalis. Nežinau kaip kiti ar kada atkreipė dėmesį į tai kaip keičiasi disko sukimosi greitis kai tuo metu atliekamas apsaugos patikrinimas. Bet tuo metu kai jis atliekamas galima išgirst kaip keičiasi nuskaitymo greičiai.
Na nesigilinsime į tuos greičius, ir nesiaiškinsime ką ten tiksliai ta apsauga daro tuo metu. Mums dabar svarbiau yra tas, kaip padaryti, kad tą apsaugą (apgauti). Žinau nelegalu, bet ką padarysi, tik kaip sakiau nepiktnaudžiaukit. Taigi Reed Speed išrinkime kuo mažesnį greitį. Na kodėl taip reikia čia vėl reiktu aprašyti atskoroje temoje, tad visus tuos niuansus palikime kitam kartui, jei kada prireiks. Taigi išrinkime greitį x4, nors kartais toks greitis gali ir nepadėt, tad reiks vėl viską iš naujo daryti. Ta galite paeksperimentuoti Šypsena. Nors galite iš kart pažymėt x2 greitį. Kuo mažesnis tuo kogero bus geriau. Toliau toje pat lentelėje kur Data Type išrenkam StarForce 1/2/3 ir spaudžieme Next. Ten kur Image Location išrenkam vietą kur bus išsaugotas mūsų sukurtas disko atvaizdas (Image). Kokioje disko particijoje ir ar reiks jums naujo katalogo New Folder čia jau jūsų asmeninis reikalas. Image Name parašykite atvaizdo pavadinimą, čia irgi jūsų nuožiūra. O štai kur Image Format išrinkime Media Descriptor Image File (.*mds). Ir paspauskime Start. Vėl atsivėrus lentelei nurodykim įrašymo greitį x2. Viską atlikę prasidės disko atvaizdo kūrimas. Kadangi buvo išrinktas x2 greitis tai gali šiek tiek užtrūkti. Dar priklauso kokia sistema pas jus. Kuo ji galingesnė tuo greičiau visas procesas praeis. Baigus atvaizdo įrašymą. Išjunkite programą, perkraukit savo PC. Su
DeamonTools atsidarykite sukurtąjį atvaizdą ir iš jo instaliuokite žaidimą. Instaliave žaidimą vėl perkraukit PC (na kad ir protingas tas PC, bet dašunta tik po kiekvieno perkrovimo Cha cha). Perkrove paleiskite žaidimą. Atsivėrus disko apsugos patikrinimui paspauskite OK. Jei viską prieš tai atlikote teisingai tai apsauga turėtu praeiti be klaidų, jei ne vadinai reiks trint atvaizdą ir daryr eksperimentus su įrašymo greičiais. Na o kraštutiniu atveju galite atsiūsti programėlę kuri paslepia jūsų kompakitinių diskų nuskaitymo įrenginį. Kaip su jomis naudotis neaiškinsiu, nes tą galite ir patys sužinot. Tai tiek su StarFoce apsauga. Jei kada rasiu daugiau ką apie apsaugas, tai aprašysiu.

Na kas tai jau žinojo tai tam nebus aktualu, bet naujokui ar su tuo nesusidūrusiam manau pravers. Bet jei jau visai nemokat ar negalit paleist žaidomo, tai siūlyčau eiti pas mamą ar tėtį ir prašyt, kad nupirktu Sony Play Station ar XboX žaidimų konsolę. Su jais mažiau vargo Cha cha.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 10.0/10 (1 balsas)
Pagalba kaip paleist žaidimą, neatjungiant CD\DVD įrenginio, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą