Windows XP sistemos atstatymas

pagal | 2010 09 28

Disc recovery sukūrimas – Start – All Programs – Accessories – System Tools – Backup – Next, lange Backup or Restore Wizards rekia pažymėti Back up files and settings ir next, kitame lange uždedame žymę ties All information on this computer ir next, sekančiame lange reikia nurodyti, kur išsaugosime Backup failą, vėl next ir finish. Šis diskas padės atlikti sistemos atkūrimą.
Kaip atkūrti sistemą su Disc recovery ? Veiksmų seka labai panaši į disko sukūrimą – Start – All Programs – Accessories – System Tools – Backup – Next, lange Backup or Restore Wizards rekia pažymėti Restore files and settings ir toliau pagal nurodymus.
Dabar pateiksime instrukciją kaip atlikti sistemos atkūrimą su funkcija – System Restore.

1. Windows XP sistemos atkūrimas su funkcija System Restore

Įkrauname kompiuterį režime Safe Mode. Paleidžiant kompiuterį spaudžiame F8 (gali skirtis – žiūrėti PC instrukciją) ir laukiame, kol atsiranda režimų sarašas. Rodyklėmis parenkame Safe Mode ir Enter. Atidarytame lange spaudžiame arministratoriaus ikonėlę, įvedame slaptažodį, jei reikia – matome langą: Windows is running in safe mode ir ОК
Gražiname Windows XP į būseną pagal datą, kai viskas buvo gerai. Spaudžiame Start – All Programs – Accessories – System Tools – System Restore – next , nustatome datą ir du kartus next. Kompiuteris persikrauna ir matome langą: Restoration Complete ir next. Viskas. Sistema atstatyta – reikia atlikti kompiuterio valymą. Jei valymas nepadėjo, perinstaliuojame Windows XP.

2. Kaip įjungti sistemos atkūrimo funkciją

Jei mes norime, kad po sistemos atkūrimo mūsų asmeniniai failai nepasikeistu kartu su sisteminiais failais, reikia, kad diskas būtų padalintas į du skirsnius. Toliau mes parodysime, kaip skirsniui C įjungti sistemos atkūrimo funkciją, o D skirsniui (kur yra mūsų asmeniniai failai) išjungti. Pėlės dešiniu klavišu spaudžiame My Computer ikoną darbalaukyje arba taip per Start Menu, toliau pėlės kairiu klavišu Properties, atsidaro langas System Properties, spaudžiame System Restore,

Windows XP sistemos atkūrimas
matome langą System Restore, kur nuįmame varnelę ties eilutės
Turn off System Restore on all drivers ir OK. Vėl atidarome
tą patį langą System Restore – ties abiejų diskų turi būti
monitoring. Pažymime diską D ir spaudžiame Setting, Windows XP sistemos atkūrimas
dedame varnelę ties eilutės
Turn off System Restore on all drivers ir OK
Windows XP sistemos atkūrimas
Taip turi atrodyti langas System Restore po nustatymo ir OK.
Šaltinis: dmexpro.eu
VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 0.0/10 (0 balsų)
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive

1 komentaras

  1. Virus

    Grynas kopijavimas is dimexpro.eu

    VA:F [1.9.13_1145]
    Įvertinimas: 0.0/5 (0 balsų)Parašykite komentarą