Kaip operacinėje sistemoje užšifruoti/iššifruoti failus ir katalogus

pagal | 2013 10 30

Šis triukas pridės šifravimo/dešifravimo įrankį į kontekstinį meniu, kuris leis uždrausti prieigą prie Jūsų failų ar aplankų kitiems kompiuterio vartotojams. Pradedam.

1 žingsnis. Spaudžiame Start mygtuką ir paieškos laukelyje įrašome regedit . Sąraše atsiradus regedit ikonėlei ant jos paspaudžiame vieną kartą.

2 žingsnis. Atsidarė naujas langas su visais operacinėje sistemoje esančiais registrų įrašais. Spaudžiame HKEY_CURRENT_USER arba HKEY_CURRENT_USERS (priklauso nuo to, kiek yra sukurta vartotojų).

3 žingsnis. Toliau pasirenkame: Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/Advanced. Dešinėje pusėje esančiame lange spaudžiame dešinį pelės klavišą ir pasirenkame New-DWORD (32-bit) Value.

3 žingsnis. Sukūrę šį registro įrašą ji pervardiname į EncryptionContextMenu.

4 žingsnis. Pervardinę paspauskite du kartus ant šio įrašo. Value data eilutėje vietoje skaičiaus 0 įrašykite 1 .

5 žingsnis. Dabar paspaudę dešinį pelės klavišą ant bet kurio failo ar aplanko matysite naują parinktį- Encrypt. Jis reiškia, jog galėsite užšifruoti duomenis, kad jų negalėtų matyti kiti operacinės sistemos vartotojai (užšifruoti aplankai ir failai bus pažymėti ryškia žalia spalva). Jeigu norite užšifruotus failus iššifruoti, taip pat spaudžiame dešinį pelės klavišą ant failo ar aplanko ir pasirenkame Decrypt.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 0.0/10 (0 balsų)
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą