Kaip pakeisti programų ir aplankų piktogramas?

pagal | 2013 10 15

Piktogramos, dar žinomos kaip ikonos, leidžia papuošti įvairiais paveikslėliais programų ar aplankalų išvaizdą. Jos ne tik papuošia, tačiau ir padeda greičiau šiuos failus atpažinti. Pirmiausia pamokysime kaip pakeisti piktogramas/ikonas programose.

1 žingsnis.  Išsirenkame norimą programą, kurios ikoną norime pakeisti (mūsų atveju tai buvo „Google Diskas“). Ant pasirinktos programos spaudžiame dešinį pelės klavišą ir pasirenkame eilutę Properties.

2 žingsnis. Atsivėrusiame lange pasirenkame kortelę Shortcut (jeigu neatsivėrė iš karto) ir spaudžiame mygtuką Change Icon…

3 žingsnis. Iššokusiame dar viename lange galime matyti visą galybę įvairių ikonėlių. Pasirenkame vieną iš jų ir spaudžiame mygtuką OK. Tą pati padarome ir kitame lange.

Pabaiga.  Mes pasirinkome šią ikonėlę ir ją sėkmingai pakeitėme vietoje buvusios.

Dabar parodysime kaip ikoną/piktogramą pakeisti aplankuose.

1 žingsnis.  Išsirenkame bet kurį aplanką kietajame diske. Spaudžiame ant jo dešinį pelės klavišą ir pasirenkame eilutę Properties.

2 žingsnis. Atsivėrusiame naujame lange pasirenkame kortelę Customize ir spaudžiame mygtuką Change Icon..

3 žingsnis. Atsivėrė dar vienas langas su ikonomis. Pasirenkame vieną iš jų ir spaudžiame OK ant šio lango bei prieš tai atverto.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 0.0/10 (0 balsų)
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą