Windows XP pamoka. Kaip pakeisti ekrano užsklandą?

pagal | 2011 12 24

Nuo šiandien pradedama kurti unikali Hardas.lt skiltis- operacinės sistemos Windows turėtojams skirtos pamokos. Tiek pradedantiesiems, tiek jau pažengusiems. Šiandien pristatysime pamoką, kaip pakeisti ekrano užsklandą savo kompiuteriui. Ji atsiranda tada kai kompiuteris užmiega nurodytu Jūsų ar automatiškai nustatytu laiku. Kam ekrano užsklanda skirta? Sakoma,jog ji pailgina monitoriaus gyvavimo laiką ir taip sunaudojama mažiau elektros energijos nei būnant aktyvioje būsenoje. Taigi, norint pakeisti ar nusistatyti ekrano užsklanda Jums reikia:

1 žingsnis. Bet kurioje neužimtoje darbastalio vietoje spauskite dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkite Properties (liet. Parametrai, Nuostatos).

2 žingsnis. Iššokusiame lange pasirinkti kortelę Screen Saver (liet. Ekrano užsklanda).

3 žingnis.  Apačioje, prie mėlyno užrašo Screen Saver yra varnytė, ją paspaudžius išssiskleidžia visas sąrašas įdiegtų kompiuteryje ekrano užsklandų sąrašas. Užėję ant kiekvienos, Jums mažame kompiuteryje atvaizduos kaip ta ekrano užsklanda atrodys kai užmigs kompiuteris.

4 žingsnis. Pasirinkę norimą ekrano užsklandą, toliau galite pasirinkti, ten kur užrašas Wait kada kompiuteris turi užmigti ir pradėti ją rodyti. Mygtukas Preview skirtas ekrano užsklandos peržiūrai, kai kompiuteris užmigs. Kai kurios ekrano užsklandos turi savo individualius nustatymus, tokius kaip rodomos užsklandos tekstas ar atvaizduojamų figūrų greitis, tam spauskite mygtuką  Settings.

 

5 žingsnis. Viską atlikus paspauskite mygtuką Apply ir OK. Viskas, dabar Jūs galėsite džiaugtis nauja ekrano užsklanda!

Pastaba: Jeigu norite, jog kompiuteriui užmigus ir ji vėl prikėlus reiktų suvesti slaptažodį (jeigu jį turite užsidėję ant vartotojo), pažymėkite varnyte ant On resume, password protect .

Hardas.lt

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 10.0/10 (1 balsas)
Windows XP pamoka. Kaip pakeisti ekrano užsklandą?, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą