CamSpace 8.95 Rev 5

pagal | 2012 11 05

CamSpace – tai nedidelė programa, kuri leidžia valdyti žaidimus šiek tiek neįprastu būdu – betkokiais daiktais (pvz.: knyga, pirštais ir t.t). Norint patirti šį malonumą (o gal siaubą?) reikia turėti internetinę kamerą ir ryškios spalvos daiktų. Geriausiai tinka geltonos, raudonos, žalios, mėlynos spalvos daiktai… Bent jau taip teigia gamintojai…
Su šia programa galima visiškai pakeisti pelę arba klaviatūrą. Tereikia nueiti į programos nustatymus ir pažymėti reikiamose vietose kryžiukus. Pavyzdžiui: „W“ klavišą jus galite simuliuoti kaip „daikto“ pakėlimą viršun ( dažniausiai žaidimas valdomas su W, A, S, D klavišais ). Tokius pačius nustatymus galima padaryti ir su kitais mygtukais.
Naudotojo sąsaja gan gerai, bet nepatyrusiam nemažai gali kelti klausimų. Pavyzdžiui, jei neįsigilinsi į programos nustatymus, negalėsi žaisti žaidimų su pasirinktais daiktais. Vartotojas gali lengvai „pasiklysti“ nustatymų įvairovėje ir „pridirbti“ nepageidautinų dalykų.
English

Use your WebCam to control your gameplay

CamSpace is a simple application that allows you to control computer games using your webcam.

So instead of using a mouse, keyboard or joystick, now you can use things like a steering wheel cut out of cardboard, a ketchup bottle or even your fingers to control your game play.

Users are advised to pay attention while installing this ad-supported application:

· Offers to change the homepage for web browsers installed in the system
· Offers to change the default search engine for web browsers installed in the system
· Offers to download or install software or components (Babylon toolbar) that the program does not require to fully function

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 8.0/10 (1 balsas)
CamSpace 8.95 Rev 5, 8.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą