Žymų Archyvai: Defragmentavimo programa

Enhanso Free 1.1.4

Ši programa pateiks išsamią informaciją apie Jūsų kompiuterio techninę įrangą bei leis ją optimizuoti našiam sistemos darbui. Programoje taip pat rasite daugybę įrankių, kurie padės paspartinti Jūsų operacinės sistemos darbą: registro/HDD Išvalymą, kietojo disko defragmentavimą, paleisties ir veikiančių programų/servisų/procesų valdymą ir kt. English: A comprehensive software solution that helps you improve the performance of your… Skaityti toliau »

Auslogics Disk Defrag

Šiuolaikinio kompiuterio kietajame diske aplankai ir failai suformuoja hierarchinę struktūrą. Tačiau šie failai ir katalogai jūsų kietajame diske neguli ištisais gabalais, kaip knygos lentynose. Aišku teorijoje taip lyg ir turėtų būti, tačiau realybėje yra kiek kitaip. Įrašinėjant į kietąjį diską failus, jie įrašomi paeiliui į esančią laisvą vietą. Pradžioje, kada kompiuteris naujas ir kietasis diskas… Skaityti toliau »

O&O Defrag Free Edition 14.1 Build 431

Ji surenka išmėtytus failus ir juos sutvarko. Tuo tarpu pagreitėja jūsų kompiuterio darbas. Reikalavimai: 50 MB laisvos vietos diske English: Easy to use optimization and defragmentation tools for your system O&O Defrag activates the hidden performance of your computer and packs file fragments efficiently and securely together. O&O Defrag gives you everything from fully automated… Skaityti toliau »