Žymų Archyvai: draiverių atnaujinimas

3DP Chip 17.03

„3DP Chip“ – universalus įrankis, kuris nuskenuos ir suras visas senas ar dar neįdiegtas tvarkykles ir jas atnaujins. Taip pat pateiks informaciją apie Jūsų kompiuteryje esančias dalis: procesorių, pagrindinę, garso, vaizdo, tinklo plokštę ir kt. English: Download the latest driver versions for the hardware devices your computer is equipped with, so as to keep them… Skaityti toliau »

DriverEasy 4.6.1.16849

„DriverEasy“ leis atnaujinti bei rasti trūkstamas įrenginių tvarkykles visiškai nemokamai. Papildomai programa pateiks visą informaciją apie Jūsų kompiuteryje esančias dalis. English: Auto Detect, Download & Backup Drivers DriverEasy is an application that you can use to locate missing drivers and download them on your computer. Once you initiate the program with the user-friendly interface, you… Skaityti toliau »

SlimDrivers Free

Kad kompiuteris veiktų sklandžiai, jo viduje nuolatos darbuojasi dešimtys mažyčių programų – nuo seno vadinamų „draiveriais“. Jos valdo ir tvarko kiekvieno, kompiuteryje įmontuoto įrenginio (kietojo disko, pagrindinės, vaizdo ir garso plokščių ar tinklo įrenginių) darbą, todėl lietuviškai vadinamos tvarkyklėmis. Šios nedidelės programėlės taip pat padeda kompiuteriui bendrauti ir su išoriniais įrenginiais, pvz., klaviatūra, pele, spausdintuvu… Skaityti toliau »

SlimDrivers 2.2.18283.41639 (oficiali nuoroda)

SlimDrivers – nemokama programa skirta automatiškai surasti neįdiegtas ir vieno mygtuko paspaudimu atnaujinti visas jau įdiegtas įrenginių tvarkykles ( „draiverius“) Jūsų kompiuteryje. Prieš pradedant įdiegti ar naujinant tvarkykles, siūlome Jums pasidaryti atsarginę duomenų kopiją, jog atsiradus nesklandumams galėtumėte vėl atkurti operacinę sistemą į pradinę padėtį. English: Update your system drivers on the fly SlimDrivers is a… Skaityti toliau »