Žymų Archyvai: failu atkurimas

Undelete Navigator 1.1.0.188

Jeigu atsitiko taip, jog dėl Jūsų ar ne dėl Jūsų kaltės išsitrynė Jums svarbūs dokumentai, nuotraukos ar kiti duomenys- nenusiminkite ir neišsigąskite. Į pagalbą Jums ateis „Undelete Navigator“ programa. Ji atras visus failus ir katalogus, kurie buvo ištrinti artimiausiu metu visuose kietojo disko skirsniuose bei be didelio vargo juos padės vėl atkurti. Programa palaiko FAT,… Skaityti toliau »

ARCHEOTES 1.90

Lengvai susigrąžinkite seniau ištrintus savo failus. Ši programa taip pat atkuria archyvus bei užkoduotus failus. English: Easily backup your data and erase old files Archeotes is a complex software utility that can be used to create a wide range of backups for your files and folders. It offers some features rarely present in other backup… Skaityti toliau »

Recuva v1.40.525

Labai patogi, lengvai suprantama naudojimui ir dar nemokama duomenų atkūrimo programa. Jei netyčia ištrinsite ar kaip nors kitaip prarasite duomenis, su šia programa juos galėsite susigrąžinti (atkurti). Duomenys atkuriami iš kietojo disko, USB atmintinės ar atminties kortelės. English: Restore deleted files Recuva is a recovery tool that restores any files you think you have permanently… Skaityti toliau »