Žymų Archyvai: Failų rūšiavimas

Digital Janitor 5.3

Kas dieną mes į kompiuterį atsisiunčiame daugybę įvairiausių failų: muzikos, nuotraukų, filmų ar kt. Kiekvienoje skirtingoje programoje jie išsaugomi skirtingose vietose dėl to užtrunka nemažai laiko kol juos surandame. Kad būtų paprasčiau, pasitelkime šią programą, ji padės Jums surūšiuoti ir perkelti įvairios rūšies failus į Jūsų nurodytus katalogus. REIKALAVIMAI: Microsoft .NET Framework 2.0 Microsoft Windows… Skaityti toliau »

Unreal Commander 0.96 Build 787

Pas visus mus kompiuteriuose yra daugybė įvairiausių failų ir visus juos reikia valdyti, kopijuoti, šalinti, peržiūrinėti, perkėlinėti. Šiam reikalui dažniausiai naudojami failų tvarkyklės, tačiau ne visos failų tvarkymo programos mus tenkina savo galimybėmis, daugelyje kai kurios operacijos reikalauja papildomų pastangų, o ir išvaizda dažniausiai tikrai nesukelia teigiamų emocijų. „Besiknaisiodamas“ internete, visai neseniai aptikau tikrai nerealų… Skaityti toliau »

Disk Sorter 3.4.52

Ši programa jums padės visus failus/aplankus suskirstyti, išrūšiuoti bei sudėti juos į vieną ar daugiau kietųjų diskų skirsnių. Prie failo/aplanko pateikiama informacija apie jų dydį ir užimamą vietą procentais. English: A fast and easy-to-use file classification utility Disk Sorter will help you categorize and classify files in one or more disks, directories, NAS storage devices and… Skaityti toliau »