Žymų Archyvai: Failų talpykla

Dropbox 2.4.2

„Dropbox“ programa leidžia visus Jūsų failus saugoti internetinėje talpykloje. Ji failų talpinimui suteikia 2GB vietos nemokamai (už atvestą naują narį suteikiama +500MB). „Dropbox“ programa palaiko Android, iOS, iMac, Linux ir kitas operacines sistemas, dėl to savo failus galite pasiekti iš bet kurio įrenginio. English: Store, Sync, and Share your files online Dropbox is a useful tol… Skaityti toliau »

Google diskas

Turbūt kiekvienas žino, kad savo failus galima laikyti ne kompiuteryje, o internete. Tačiau iš kur gauti tokią programą? Mes Jums parodysime kaip naudojantis Google disku patalpinti failus į internetą. Iš pradžių turite turėti google paskyrą. Jei dar neužsiregistravę – užsiregistruokite. Tai padaryti galite nuėję į google.lt ir paspaudę Register („Registruotis“) Atlikę registravimosi darbus spaudžiame Drive („Diskas“). Kurį rasite… Skaityti toliau »

Zeta Uploader 2.1.0.71

Keliant failus į internetą tenka pasinaudoti failų talpyklomis interneto naršyklėje. Tačiau tai užima daug laiko. Atsisiuntus šią talpyklą į kompiuterį, galėsite vienu pelės mygtuku įkelti failus į internetą. Tik tereikės nukopijuoti atsisiuntimo nuorodą. REIKALAVIMAI: .NET Framework 2.0 English: Send large files with ease Zeta Uploader is a freeware Windows tool that allows you to send… Skaityti toliau »

BelugaFile 1.01

Dažnai būna, kad mūsų siunčiami failai yra perdideli ir mes negalime jų nusiųsti. Šią bėdą padės išspręsti ši programa. Ji gali siųsti didelius failus. Tereikia šią programą atsisiųsti. REIKALVIMAI: Adobe AIR English: A utility to send large files over the internet BelugaFile allows two people to directly send each other files. It’s the most convenient… Skaityti toliau »