Žymų Archyvai: FTP klientas

FtpMaze 1.0

Jeigu naudojatės failų perdavimui FTP protokolą, šį programa kaip tik Jums. Jos pagalba galėsite be didesnių pastangų atsisiųsti norimus duomenis iš Jūsų FTP serverio, tereikės suvesti prisijungimo duomenis ir paspausti mygtuką „Download“ ant norimo failo. English: An easy-to-use FTP client FtpMaze is a handy and reliable application designed to provide users with simple means to… Skaityti toliau »

FileZilla 3.5.3

Filezilla yra nemokamas FTP klientas su „vartotojui draugiška“ sąsaja papildomai palaikantis pagrindinius protokolus, tokie kaip FTPS (FTP per SSL/TLS) ir SFTP (SSH FTP) . FileZilla gali prisijungti prie beveik kiekvieno FTP serverio, net jeigu naudojate ugniasienę ar proxy serverius. Be to, galite valdyti įkėlimo ir atsisiuntimo greitį į serverį ir iš jo. English: A fast FTP and… Skaityti toliau »

Core FTP Lite 2.2 Build 1718

Visiškai nemokamas ir saugus FTP klientas Jūsų kompiuteriui, pasižymintis puikiomis savybėmis: nutrūkusių parsisiuntimų pratęsimas, paprastas valdymas, suspaustų failų išarchyvavimas bei HTTPS, SSL/TLS, SSH/SFTP, HTTP, HTTPS, IDN palaikymas. English: A FTP Client to help you with your work. Core FTP Lite – an easy to use FTP Client with SSL/TLS, SSH/SFTP, site to site transfers, browser… Skaityti toliau »