Žymų Archyvai: Hardas.lt pamokos

Automatinio persikrovimo išjungimas atsiradus mėlynajam klaidos langui

Mėlynasis klaidos langas arba mėlynasis mirties langas (angl. „Blue Screen of Death“) atsiranda kai kompiuteryje yra rimtas techninis ar programinis gedimas. Programinis- kai įdiegta neteisinga tvarkyklė, o techninis- kai yra problemų su kompiuterio dalimi(-s) ar jų suderinamumu su pagrindine plokšte (angl. „Motherboard“).  Šiandien parodysime, kaip išjungti automatinį kompiuterio persikrovimą pasirodžius mėlynajam klaidos langui, kad galėtume… Skaityti toliau »

Slaptas „Skype“ triukas: atsirandantis katinas rašant žinutę

„Skype“ programoje gausu užslėptų triukų: nuo paslėptų šypsenėlių iki pokalbių valdymo komandų. Šiandien parodysime dar vieną triuką, kaip padaryti, kad rašant žinutę vietoje pieštuko matytųsi katinas. 1 žingsnis. Visų pirma patikrinkite ar įjungtas rašymo rodymas pokalbiuose. „Skype“ programoje spauskite Įrankiai ir pasirinkite Nustatymai… 2 žingsnis. Atsivėrusiame lange pasirinkite kategoriją Susirašinėjimai ir SMS ir pasirinkite Susirašinėjimo nustatymai. Uždėkite… Skaityti toliau »

Pamoka kaip įjungti paslėptų failų ir katalogų rodymą

Operacinė sistema „Windows“ mums suteikia prieigą prie daugumos failų ir katalogų, tačiau ką daryti, jeigu mums reikia pasiekti tokį, kuris yra paslėptas? Parodysime kaip įjungti jų rodymą. 1 žingsnis. Spaudžiame Start mygtuką ir išsirenkame vieną iš pažymėtų laukelių (mes pasirinkome laukelį Music). 2 žingsnis. Atsivėrusiame langelyje spaudžiame meniu punktą Organize ir pasirenkame Folder and search… Skaityti toliau »

„Start“ meniu pagreitinimas

„Start“ meniu esantys katalogai yra vaizduojami esant tam tikram uždelsimui (pagal nutylėjimą tai yra 400 milisekundžių). Norėdami jų atvaizdavimą paspartinti, reikia sumažinti uždelsimo laiką. Parodysime kaip tai padaryti. 1 žingsnis. Visų pirmą reikia atidaryti operacinės sistemos registrą. Spaudžiame Start ir paieškos laukelyje įrašome Regedit . Kai jį surandame, spaudžiame ant jo vieną kartą. 2 žingsnis.… Skaityti toliau »

Dievo režimo įjungimas Windows 7/8 operacinėse sistemose

Šis slaptas triukas leis beveik visus Windows nustatymus turėti vienoje vietoje. Pradedam. 1 žingsnis. Visų pirma Jums reikia sukurti naują aplanką. Spauskite laisvoje darbalaukio vietoje dešinį pelės klavišą ir pasirinkite New-Folder. 2 žingsnis. Sukūrus aplanką jį pervardinkite į GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}. ir spauskite ENTER. 3 žingsnis. Aktyvavote Dievo režimą. Paspaudę du kartus ant naujos ikonėlės galite matyti… Skaityti toliau »

Kaip pakeisti komandinės eilutės lango spalvą

Jeigu naudojatės komandine eilute („Command Prompt“), tikriausiai Jums nusibodo standartinės lango spalvos- baltas tekstas juodame fone. Šiandien parodysime kaip šias spalvas pakeisti. 1 žingsnis. Norėdami atidaryti komandinę eilutę, spaudžiame Start mygtuką ir paieškoje suvedame Run. Atsiradusiame sąraše, Programs kategorijoje spaudžiame ant Run ikonėlės. 2 žingsnis. Atsivėrusiame langelyje įrašome cmd ir spaudžiame OK. 3 žingsnis. Atsidarė komandinės eilutės… Skaityti toliau »

Triukas su archyvavimo programa „WinRAR“

Jeigu naudojatės populiariąją archyvavimo programa „WinRAR“, parodysime Jums mažą gamintojų paslėptą triuką. 1 žingsnis. Paspaudžiame du kartus pelyte ant „WinRAR“ programos ikonėlės darbalaukyje arba Start-All programs-WinRAR katalogas-WinRAR. 2 žingsnis. Atsidarius „WinRAR“ programai, spaudžiame Žinynas ir pasirenkame Apie WinRAR… 3 žingsnis. Atsidariusiame lange su pelyte paspauskite ant suspaustų knygų paveikslėlio. Knygos pradės kristi ant žemės.