Žymų Archyvai: Ikonų keitimas

FRESH Add-on

Tikriausiai kiekvienam atsibodo senosios Windows ikonos ir ieškome kuo jas pakeisti. Laimei yra šis rinkinukas. Atsisiuntus šį didelį ikonų rinkinuką, kuris papuoš Jūsų aplankus ar programas kompiuteryje. English: An icon set that will make your web applications and softwares more attractive and adorable FRESH Add-on is a beautiful icon collection that will change the look… Skaityti toliau »

Folderico 4.0.0.11 RC11

Įrankis, kurį šiandien pristatysiu, skirta mėgėjams puošti savo kompiuterio darbastalį. Na gal ir ne visai darbastalį, o greičiau tai su kuo mums aktyviai dirbant kompiuteriu tenka susidurti kasdien – aplankus. Paprastai operacinėse sistemose tai geltoni stačiakampiai, kurių vizualiai neįmanoma atskirti vieną nuo kito, tenka skaityti pavadinimą. Tad ką šiandien ir pristatysiu. Tai programa, kurios pagalba… Skaityti toliau »

Types 1.8.4

Su šia programa galėsite redaguoti piktogramas, programų plėtinius ir kitus failų tipus. English: Allows you to edit program associations, icons, context menus and other properties of various file types. Types is a lightweight and useful piece of software designed for Windows XP and Vista that enables you to edit icons, program associations, context menus and… Skaityti toliau »