Žymų Archyvai: Kalėdų eglutė darbalaukyje

Paper Christmas Tree 1.0

Artėja šventės, namuose puošime eglutes, tad kodėl nepapuošus ir kompiuterio ekrano? Ši animuota besikeičiančių spalvų Kalėdinė eglutė papuoš Jūsų darbalaukį ir  padės sukurti šventinę atmosferą. English: A simple to use application that can enliven your desktop with an animated paper-like Christmas tree that continuously changes colors Paper Christmas Tree is a simple tool that brings… Skaityti toliau »

Asman Desktop Virtual Christmas Tree 2.6.8.1

„Asman Desktop Virtual Christmas Tree“-  graži ir animuota kalėdinė eglutė, su kuria galėsite papuošti savo kompiuterio darbalaukį. Su ja galėsite pajusti daugiau šventinės dvasios. English: An animated virtual Christmas tree for your desktop screen Celebrate Christmas earlier this year! Asman Desktop Virtual Christmas Tree is a fun app designed to enhance your desktop on holidays. It… Skaityti toliau »

Snow Globe Countdown 1.0

Artėjant Kalėdoms visi laikomės tradicijų ir puošiame eglutę, tačiau nepamirškime papuošti ir kompiuterio. Ši programa Jums ne tik padės tai padaryti, bet ir papildomai parodys dienas, valandas, minutes ir net sekundes likusias iki Kalėdų arba Naujųjų metų šventės. Šioje programoje galėsite pakeisti ne tik jos išvaizdą, bet ir skambančią muziką, kuri gros kas pusvalandį arba… Skaityti toliau »

Funny Christmas Tree 1.0

Artėjant Kalėdoms, ši programa padės Jums jūsų darbalaukyje sukurti šventinę nuotaiką. Ši programa įkels animuotą eglutę ant darbalaukio su spindinčiomis žvaigždutėmis, kurias galėsite bet kada deaktyvuoti. English: Christmas tree for your desktop Funny Christmas Tree is a simple, fun and animated application that displays a Christmas tree on your desktop. Now you can make use… Skaityti toliau »