Žymų Archyvai: kompiuterio apsauga

Comodo Firewall 8.0.0.4344

Internete galima rasti tik dvi padorias ugniasienes – Comodo Firewall ir ZoneAlarm Free. Visos kitos turi daug nereikalingų funkcijų. Comodo savo funkcionalumu nenusileidžia kitoms ugniasienėmis. Ši programėlė nemokamai naudojama ne tik namų kompiuteriuose , bet ir korporaciniuose tinkluose. Programa nesudėtinga ir nereikalauja iš vartotojo kažkokių ypatingų žinių , o dirbant internete tiesiog būtina. Comodo Firewall galinga ir… Skaityti toliau »

Airy Free AntiSpyware 2013.07.07

„Airy Free AntiSpyware“ – tai visavertė apsauga nuo šnipinėjimo virusų bei kitų kenkėjų plintančių internete, duomenų laikmenose ar nesaugioje programinėje įrangoje. Šioje programoje pateikiami ne tik visi būtiniausi įrankiai šių virusų ištrynimui, bet ir padėsiantys optimizuoti operacinės sistemos darbą: Veikiančių sisteminių procesų stebėjimas ir jų išjungimas. Nereikalingų failų likusių po programų įdiegimo/išdiegimo pašalinimas. Pasirinktų Jūsų… Skaityti toliau »

Privatefirewall 7.0.28.1

Visame internete pilna kenkėjiškos programinės įrangos. Dėl šios priežasties papildomai kiekviename kompiuteryje turi būti ne tik antivirusinė, bet ir ugniasienė. Ši ugniasienė padės neleisti kenkėjiškoms programoms bei įsilaužėliams patekti į kompiuterį be Jūsų žinios. English: Personal firewall and intrusion detection application The Internet has become the most popular and comfortable way to communicate and gather… Skaityti toliau »

Kaip patikrinti savo antivirusinę programinę įrangą?

Daugelis iš mūsų naudojame įvairiausias antivirusines programas, bet kaip žinoti ar pasirinkta kompiuterio apsauga veikia ir ar yra teisingai suderinta? Vienas būdas būtų įdėti užkrėstą kompiuterinį diską ar USB atmintinę, tačiau tokiu eksperimentu galite sugadinti kompiuterį. Yra kitas,  visiškai nepavojingas patikrinimo būdas. Atsidarome notepad ir Įrašome šią eilutę: Eilutę rasite čia Spaudžiame Save as („Įrašyti… Skaityti toliau »

Microsoft Security Essentials 4.1.522.0

Kompanija „Microsoft“ neseniai pristatė galutinę šios antivirusinės programos versiją. Kaip ir kiti panašūs įrankiai, „Security Essiantials“ apsaugo kompiuterį nuo virusų, šnipinėjimo programų bei kitų kenkėjų. Šiuo antivirusu labai paprasta naudotis. Įdiegta kompiuteryje, programa įsikuria prie laikrodėlio. Jei jos paveikslėlis šviečia žalia spalva, vadinasi – viskas tvarkoje, o kai jis nusidažo raudonai, reikia mūsų įsikišimo. „Security… Skaityti toliau »

Norman Malware Cleaner 2.05.06 (2012.09.30)

 Paprasta antivirusinė programa jūsų kompiuteriui. PATARIMAS: Norėdami, kad kompiuteris tinkamai veiktų vienu metu naudokite tik vieną antivirusinę. English: Detect and remove specific malicious software Norman Malware Cleaner is one of the new apps in the security software industry, promising to keep computers around the world away from malware and other dangerous files that could compromise… Skaityti toliau »