Žymų Archyvai: Nuotraukų rėmeliai

PicsArt 6.9.0.0

„PicsArt „- tai įrankis fotografijos entuziastams, kurio dėka galėsite susirūšiuoti kompiuteryje esančias nuotraukas, jas pakoreguoti, sukurti koliažą, pritaikyti įspūdingus efektus, uždėti rėmelį ar iš karto pasidalinti Instagram, Facebook, Dropbox ar OneDrive tarnybose. English: Edit image content from your computer or draw on a blank canvas by turning to this comprehensive application that features an extensive list… Skaityti toliau »

Love Photo Frames 1.00

Su „Love Photo Frames“ programa galėsite įrėminti pasirinktas nuotraukas ir taip jas pagražinti. Programoje yra nemažas pasirinkimas rėmelių (meilės tematika), o nuotraukų pritaikymui rėmeliams, pateikiamos jų mažinimo/didinimo ir apvertimo funkcijos. Programa suderinama su JPEG, JPG, GIF ir PNG nuotraukų formatais. English: A simple and user-friendly application whose main purpose is to provide you with the… Skaityti toliau »

Free Photo Frame Editor 1.0

Jeigu kompiuteryje prisikaupė daug nuotraukų ir jas norime kažkaip pagražinti, siūlome Jums išmėginti šią programą. Jos pagalba ne tik galėsite uždėti nuotraukoms 7 populiariausius efektus, tačiau ir jas apsukti norimu kampu, padaryti veidrodinį atspindį bei pakeisti dydį, o kas svarbiausia, nuotraukas galėsite pagyvinti įvairiausios rūšies rėmeliais. English: Personalize your photos with frames Free Photo Frame… Skaityti toliau »