Žymų Archyvai: PC spartinimas

Windows Repair 2.10.3

Maža, tačiau efektyvi programa, kuri 4 žingsneliais Jums padės ištaisyti operacinėje sistemoje esančias klaidas ir taip paspartins kompiuterio darbą. Programa taip pat patikrina nuo klaidų kietąjį diską bei pasiūlo nemokamų įrankių užtikrinti bent jau minimalų saugumą. Rekomenduojame prieš pradedant optimizavimą, pasidaryti atsarginių duomenų kopiją. Jei kartais pamirštumėte, programa 5 žingsnyje pasiūlys Jums tai padaryti. English:… Skaityti toliau »

Glary Utilities 2.44.0.1450

Galinga ir malonios išvaizdos kompiuterio ir operacinės sistemos optimizavimo programa, kuri yra visiškai nemokama. Joje yra daugybė įrankių padėsiančių Jums paspartinti sistemą keliais mygtuko paspaudimais. Trumpas pagrindinių programos funkcijų aprašymas: Kategorija Funkcija Clean Up & Repair(Išvalymas ir taisymas) Disk CleanerPašalina nebereikalingus laikinuosius failus ir taip padidina vietą kietajame diske. Registry Cleaner Nuskenuoja ir išvalo operacinėje… Skaityti toliau »

Ainvo Speed Up 2.3.2.351

Nemokamas įrankis padėsiantis Jums optimizuoti savo kompiuterio darbą. Ši programa turi populiariausias funkcijas OS spartinimui, tokias kaip kompiuterio išvalymas nuo šiukšlių, naršymo praeities ir greitųjų paleisties ikonų pašalinimas, registrų ir kietojo disko defragmentavimas ir kita. English: Improve the performance of your system Ainvo Speed Up is an application that allows the users toi execute a… Skaityti toliau »