Žymų Archyvai: PC

Valdyk kompiuterį su klaviatūra

Užprogramuokite savo kompiuterį kaip tik norite. Valdykite jį savo klaviatūros pagalba. Sparčiaisiais klavišais daugelį užduočių atliksite gerokai greičiau. Be to, programą galėsite naudoti bet kokiai užduočiai ar funkcijai atlikti. English: Hotkeycontrol XP is a complete HotKey utility that allows you to set hotkeys to do common tasks like opening files, ejecting your cdrom drives, restarting… Skaityti toliau »

PC Tools Firewall Plus 7.0.0.12

PC Tools Firewall Plus yra lengvai naudojama jūsų Windows® ugniasienė, kuri padadeda apsaugoti jūsų privačius duomenis, užkirsdama kelią įsilaužėliams į jūsų kompiuterį. Savybės: * Viso ekrano tikrinimo funkcija padės išvengti trukdžių žaidžiant, žiūrint filmus ar TV ar peržiūrint powerpoint prezantacijas. Programa nerodys viskokių smulkmeniškų žinučių, taip netrukdydama jums užsiimti jums įprasta veikla, kai kažkas įjungta… Skaityti toliau »

Nešiojamojo PC baterijos veikimo trukmės padvigubinimas

Naudojates nešiojamuoju kompiuteriu, tačiau niekur negalite jo išsinešti, nes akumuliatorius nelaiko nė 10 minučių? Optimizuokite savo kompiuterį su programinę įranga ir pajuskite laisvę. Programinė įranga atjungia nereikalingas programas ir servisus ir automatizuoja kompiuterio darbą, taip maksimaliai taupydamas Jūsų brangią akumuliatoriaus energiją. Visa to pasekmės beveik dvigubai ilgesnis akumuliatoriaus darbo laikas! Rasite čia http://hardas.lt/wp/Hack/LaptopB.rar