Žymų Archyvai: PDF programa

Adobe Reader XI 11.0.2 / X 10.1.4

Nemokama programa „Adobe® Reader®“ yra visame pasaulyje pripažintas patikimos PDF failų peržiūros, spausdinimo ir komentavimo standartas. Tai vienintelė PDF failų peržiūros priemonė, kuri gali atidaryti bet kurio tipo PDF turinį (įskaitant užpildomąsias formas ir multimedijos failus) ir su juo sąveikauti. English: A software that lets you view and print Portable Document Format (PDF) files Adobe… Skaityti toliau »

Nitro Reader 3.5.0.25

Šiais laikas dauguma sąskaitų ar kitų dokumentų atsisiunčiame internetu .PDF formate. Norėdami juos atidaryti ir perskaityti mums reikia specialios programos, tokios kaip „Nitro Reader“. Ji yra ne tik pakankamai greita, bet ir išvaizda primena mums jau gerai žinomą „Microsoft Office“ biuro rinkinį. “Nitro PDF Reader” tinkama ne tik PDF dokumentų peržiūrai, ja taip pat galėsime… Skaityti toliau »

Foxit Reader 5.0.2.0718

  Programa skirta PDF formato dokumentų peržiūrai.   English: Small, fast, and feature rich PDF viewer Foxit Reader is a PDF document viewer, with incredible small size, breezing-fast launch speed and rich feature set. Foxit Reader is designed for a broad spectrum of users including enterprise and government organizations. Foxit Reader is fully customizable to… Skaityti toliau »