Žymų Archyvai: Video player

Free Video Player 1.2.4

Universalus vaizdo ir garso įrašų leistuvas palaikantis AVI, MKV, FLV, MP3 ir MP4 formatus. Leistuvas neapkrautas papildomais įrankiais, dėl to yra gana patogus naudotis bei reikalaujantis mažų kompiuterio resursų. English: An easy-to-use video player with basic controls and support for a wide range of popular file types, catering to all types of users Free Video… Skaityti toliau »

Blues Media Player 27.01.2015

„Blues Media Player“- universalus ir video įrašų leistuvas, kurio pagalba galėsite klausyti failų iš CD, DVD, Blu-Ray kompaktinių diskų, USB/SD ar kitų išorinių įrenginių bei internetinių radijo stočių. Leistuvas suderinamas su populiariausiais multimedijos formatais, įskaitant AC3, AIFF, MP3, OGG, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, FLV, WMA, TTA, SPX, WV, BLA, PLS ir M3U. English: Enables… Skaityti toliau »

Gom Player 2.1.47.5133

  Jeigu dar neturite vaizdo įrašų peržiūrai tinkamos programos, o standartinis leistuvas „Windows Media Player“ Jums jau nusibodo ar tiesiog neatidaro Jūsų norimo failo dėl „kodekų“ trūkumo, išmėginkite grotuvą  „GOM Player“ . Tai grotuvas, kuris gali atidaryti beveik visus populiariausius vaizdo įrašų formatus, nes jame yra jau įdiegti tokių įrašų peržiūrai skirti visi reikiami „kodekai“ ,… Skaityti toliau »

Metal Player 3.0.6.6

Naujas muzikos ir vaizdo medžiagos leistuvas kasdieniam naudojimui. English A new audio and video player for everyday use. Metal Player is a small but cool loking audio and video player. Metal Player can handle most of multimedia formats without any codec installed. Metal Player is a media player that supports all popular audio and video… Skaityti toliau »

ALLPlayer Portable 4.7.0.0

Paprastas ir modernus muzikos grotuvas. Juo galėsime klausyti įvairių formatų muzikos failus ir žiūrėti vaizdo įrašus su subtitrais. Jis taip pat parodys kokių „kodekų“ trūksta mūsų kompiuteriui jeigu nepasileidžia koks multimedia failas, ir taip pat iš karto juos atsiųs. Papildomai galite nufotografuoti bet kokį momentą bet kuriuo metu, kai žiūrite savo mėgstamą serialą ar filmą… Skaityti toliau »