Žymų Archyvai: YouTube To Video

YouTube Downloader 4.6.1.4233

Nemokama programa skirta lengvai ir greitai atsisiųsti norimus vaizdo įrašus iš „YouTube“. Galėsite pasirinkti kokia kokybe ir kokiu formatu (.AVI,.MPEG,MP4, .MP3) įrašai turi būti išsaugojami kietajame diske. Pastaba: Jeigu pasirinksite MP3 formatą, iš vaizdo įrašo bus išsaugojamas tik garso takelis. English: Downloads high-quality videos from the Internet As the name implies, YouTube Downloader gives you… Skaityti toliau »

VSO Downloader 3.0.0.17

„VSO Downloader“  Jums padės nusikopijuoti bet kokią vaizdo medžiagą esančią internete ir ją išsaugoti pasirinkta kokybe kaip vaizdo ar garso įrašą. Jos privalumas yra tas, kad naršyklėje  esančią vaizdo medžiagą ši programa atpažįsta automatiškai. Taip pat ši programa leis Iš filmukų peržiūros svetainių, tokių kaip „YouTube“, „MetaCafe“ ar kt.  atsisiųsti bei išsaugoti aukštos kokybės vaizdo… Skaityti toliau »

YTD Video Downloader

Suradome patinkantį video, kuris mums labai patinka ir norėtumėm jį atsisiųsti. Tačiau tai padaryti nėra lengva. Jūsų situacija pagelbės ši programa. Ji leidžia atsisiųsti vaizdo įrašus iš daugybės svetainių. Įskaitant HD ir HQ kokybės įrašus. Be to programa paprasta naudotis. Tiesiog tereikia nurodyti vaizdo URL adresą programai ir spustelėti mygtuką atsisiųsti. English: YTD Video Downloader… Skaityti toliau »