Žymų Archyvai: žadintuvas kompiuteryje

NoteTime 2.80.0498

Su „NoteTime“ programa galėsite kurti priminimus ar užsirašyti svarbius įvykius/pastabas. Programa apie šiuos įvykius praneš garsiniu signalu Jūsų nurodytu laiku. English: Allows you to create notes and alarms. NoteTime is a handy application that provides you with a few extra tools for your time management. The program allows you to take notes and to save… Skaityti toliau »

Free Easy Alarm Clock 1.0

Šis nemokamas žadintuvas neleis pamiršti apie Jums svarbius įvykius nurodytu laiku. Programoje galėsite nusistatyti vieną iš trijų žadintuvo skambėjimo būdų: vienetinį, kasdieninį ar tik pasirinktomis dienomis. Skambėjimo tonui programa leis pasirinkti bet kurį kompiuteryje esantį muzikos įrašą, o prie iššokstančio žadintuvo pranešimo galėsite prirašyti norimą komentarą. English: A lightweight, yet effective application designed to wake… Skaityti toliau »

Emad Timer 1.0

Kiekvienas iš mūsų dažnai pamirštame įvairius svarbius dalykus, tokius kaip laiku išgerti vaistus, išnešti šiukšles ar nueiti į parduotuvę. Norėdami šių ar kitų įvykių daugiau nebepamiršti,  įsijunkite šią programą ir nustatykite laiką kada ji turės Jus apie juos perspėti. Programoje nustatytu laiko įsijungs garso signalas, kuris praneš Jums apie įvykį, o signalas skambės tol, kol… Skaityti toliau »

WakeMeUp 1.0

Tai itin paprastas žadintuvas. Kuklios išvaizdos programėlei nurodome žadinimo laiką ir einame miegoti. Reikalingai valandai išmušus tikrai išgirsime įkyrų garsą. English: A tiny alarm clock for your desktop. WakeMeUp is a handy, simple, small application specially designed to offer users a super-simple alarm clock that uses the „Beep“ sound. The drill is as easy as… Skaityti toliau »