Kelyje 2 [LT]

pagal | 2015 02 04

 

 

Kas iš mūsų neskaitė garsiojo Dž. Keruako romano „Kelyje“? Ar nesvajojote taip, kaip romano herojai, sėsti už milžiniško treilerio vairo ir paragauti tolimųjų reisų vairuotojų gyvenimo? Dabar jūs galite tai padaryti! „Kelyje-II“ – pirmasis pasaulyje profesionalaus stambiakrovininių mašinų vairuotojų gyvenimo simuliatorius. „Kelyje-2“ – tai ne tik milžiniški sunkvežimiai, varžybų azartas, svaiginantys greičiai ir dar svaigesnis pergalės skonis. Sukurkite nuosavą ekonominę imperiją, monopolizuokite krovinių pervežimų rinką! Tapkite kelių karaliumi, kurį išvydę mažulyčių lengvųjų mašinyčių savininkai baugščiai spausis į kelkraštį! Išmokite išvengti įkyrios kelių policijos ir atsikirsti (kol kas) visagalei kelių mafijai!

Žaidime yra daugiau kaip 40 automobilių tipų (krovininių, lengvųjų, galingų visureigių – nuo vikrių „gazelių“ iki milžiniškų „amerikiečių“), o paskaičiavus įvairias tekstūras ir atspalvius jų susidarys net virš 100. Visi žaidime dalyvaujantys modeliai – maksimaliai tikslios realiųjų prototipų kopijos, be to, yra gautos licencijos iš vedančiųjų rusiškų ir vakarietiškų sunkvežimių gamintojų – ZIL, KAMAZ, GAZ, DAF, Mercedes-Benz, Kenworth, Peterbilt, Volvo, Renault ir kitų

Gauti atsisiuntimo nuorodą siųskite SMS su žodžiu ZAIDIMAI numeriu 1679 ir gaukite prisijungimą prie VISŲ žaidimų (Kaina 10 EUR).

dentist Soar Craftsman kelyje 2 - quiklinks.net

resist pop animal kelyje 2 - buckleandbling.com

 

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 8.9/10 (35 balsų)
Kelyje 2 [LT], 8.9 out of 10 based on 35 ratings
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive

3 komentarai

 1. chrom76

  veikia.
  ši žaidimą kažkada esu žaidęs,nostalgija,tik tikiuosi adminas „rimtas“nebus virusų ir trojanų

  VN:F [1.9.13_1145]
  Įvertinimas: 0.0/5 (0 balsų)
 2. Adminas Įrašo autorius(-ė)

  Patikrinkite ar taip suvedėte nuorodą (didžiosios ir mažosios raidės turi reikšmę!) . Jei nesigaus, parašykite mums info@hardas.lt ar skype. Padėsime išspręst problemą.

  VN:F [1.9.13_1145]
  Įvertinimas: 0.0/5 (0 balsų)
 3. chrom76

  nesuprantu,susimokejau bet atsiunte nuoroda,kurioje suvedus rodo error 404

  VN:F [1.9.13_1145]
  Įvertinimas: 5.0/5 (2 balsų)Parašykite komentarą