NBA live 06

pagal | 2015 11 22

Ko gero nėra daug žaidėjų Lietuvoje, kurie bent kartą gyvenime nebūtų žaidę kompanijos Electronic Arts pristatomos krepšinio simuliatoriaus serijos „NBA Live”. Svarbiausia šiemečio „NBA Live 2006″ naujovė – akivaizdžiai pagerėjęs kompiuterio valdomų žaidėjų dirbtinis intelektas krepšinio aikštelėje. Visų pirma į akis kris stipriai pagausėjęs CPU komandos derinukų arsenalas. šia atakos bus rezgamos daug atidžiau ir protingiau, todėl ir apsiginti nuo jų bus žymiai sunkiau.

Dar vienas pataisymas – skirtingai nei „NBA Live 2005″, naujajame žaidime mažiukai CPU valdomos komandos žaidėjai jau nebeblokuos varžovų vidurio puolėjų (mes vis dar puikiai atsimename kaip jie tai galėjo atlikti net ir esant toli centrams už nugarų). Protingiau elgsis ir mūsų valdomos komandos krepšininkai. Mums perėmus kamuolį ir bėgant į kontrataką, jie jau nebestovės kaip įbesti prie tritaškio linijos, o taip pat stengsis greitai užimti patogesnę poziciją po varžovų krepšiu. Na ir paskutinieji naujojo serijos kūrinio pakitimai buvo atlikti grafiniame žaidimo apipavidalinime.

Akivaizdžiausios jų – daug kruopštesnės žaidėjų figūros ir veidai (ant kurių pagaliau atsirado ir prakaito pėdsakų). Taip pat kiek geriau atrodo ir arčiau aikštės esantys žiūrovai. Krepšinio aikštelės didesnių pakitimų nesulaukė Garsinis „NBA Live 2006″ takelis pristato mums šešiolikos skirtingų grupių (Afu-Ra; M.I.A; Black Eyed Peas; Lupe Fiasco ir k.t) muzikos kūrinių kokteilį, kuriame be jokių abejonių ir vėl vyrauja amerikietiškasis hip-hop stilius.. (šaltinis: pcgames.lt)

Gauti atsisiuntimo nuorodą siųskite SMS su žodžiu ZAIDIMAI numeriu 1679 ir gaukite prisijungimą prie VISŲ žaidimų (Kaina 10 EUR).

Mokestis vienkartinis ir amžinas!

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 0.0/10 (0 balsų)
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą