Need For Speed: Porsche Unleashed

pagal | 2015 11 07

Penktasis kompiuterinių žaidimų serijos „Need for Speed“ žaidimas, sukurtas 2000 m. PlayStation konsolėms ir asmeniniams kompiuteriams, 2004 m. GBA konsolėms.

„Need for Speed: Porsche Unleashed“ žaidimo tikslas laimėti visas lenktynes, turnyrus, prizus ir surinkti daugiausiai prizinių taškų vien tik su Porsche markės automobiliais. Žaidime pasikeitė vaizdas, grafika ir daugiau išryškintos automobilių ir trasų detalės. Valdymas pasidarė žymiai realistiškesnis. Dauguma „Need for Speed: Porsche Unleashed“ žaidimo trasų yra Europoje. Žaidime galioja priešininkų vairavimo lygio keitimas. „Need for Speed: Porsche Unleashed“ žaidime galima rasti labai daug informacijos apie Porsche automobilius ir koncerną.

Trasos

„Need for Speed: Porsche Unleashed“ žaidime yra 19 skirtingų trasų, kurių dauguma yra Europoje: Cote d’Azur, Schwarzwald, Pyrenees, Alps, Autobahn, Auvergne, Normandie, Zone Industrielle, Corsica, , French Riviera, Scotland, Arizona, Tokyo, Nurburgring ir dar 5 penkios skirtingos Monte Carlo trasos.

Gauti atsisiuntimo nuorodą siųskite SMS su žodžiu ZAIDIMAI numeriu 1679 ir gaukite prisijungimą prie VISŲ žaidimų (Kaina 10 EUR).

Mokestis vienkartinis ir amžinas!

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 10.0/10 (1 balsas)
Need For Speed: Porsche Unleashed, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą