Stronghold Crusader HD [EN]

pagal | 2017 01 28

Stronghold-Crusader-HD-Free-Download-FULL-PC-Game

„Stronghold Crusader HD“ – legendinė istorinė realaus laiko strategija, kurios pagrindinis veiksmas vyksta Arabijos dykumoje. Žaidime didžiulis dėmesys skiriamas užkariavimams ir plėtimuisi per karinius persekiojimus, tačiau yra ir ekonominės strategijos ir plėtros elementų.

Didžiausias Stronghold serijos pliusas, ko gero, yra tikroviškumas. Čia rasite įvairiausių rūšių pastatų, kiekvienas iš jų jums duos kažką naudingo. Darbininkai čia dirba kaip ir tikrovėje, pavyzdžiui, jeigu norėsite gaminti duoną, jums reikės grūdų fermos, juos ten auginsite. Malūnas bus reikalingas, kad iš grūdų išgautų miltus ir galiausiai kepyklos, ten duona ir bus iškepama, kuri vėliau bus nešama į aruodą (Granary). Miesto gyventojai valgo. Kuo daugiau gyvenamųjų pastatų, tuo greičiau maisto atsargos senka. Nelikus maistui, jūsų populiacija mažės, jei ji nukris žemiau 50-ties, valstiečiai pradės bėgti iš jūsų miesto.

.Žaidime galėsite statyti ir bažnyčias, taip kelsite valstiečių religingumą arba galėsite juos pamaloninti sodais ar užeigomis. Yra įvairiausių gynybinių pastatų tipų, žemų sienų, aukštų sienų, aukšti ir ploni bokštai, stori – kuriose tinka įkurti katapultas ar balistas. Ši versija yra atnaujintos vaizdo kokybės (HD).

English:

Journey to distant Arabian lands renowned for brave warriors and fearsome weaponry in Stronghold Crusader HD. The highly anticipated sequel to the best-selling Stronghold, Crusader throws you into historic battles from the Crusades with fiendish AI opponents, new units, 4 historical campaigns and over 100 unique skirmish missions.

Gauti atsisiuntimo nuorodą siųskite SMS su žodžiu ZAIDIMAI numeriu 1679 ir gaukite prisijungimą prie VISŲ žaidimų (Kaina 10 EUR).

Esate užsienyje ar norite atsiskatiyti bankiniu pavedimu? Mūsų Paysera sąskaita:
LT493500010001007466

Mokestis vienkartinis ir amžinas!

Susijęs vaizdas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „stronghold crusader hd“

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „stronghold crusader hd“

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 10.0/10 (1 balsas)
Stronghold Crusader HD [EN], 10.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą