Google skaičiuotuvas

pagal | 2010 01 08

Ar žinote, kad Google yra puiki… skaičiuoklė!?.Kaip naršant internete sužinoti valiutų kursą, suskaičiuoti lygtį ar paversi vienus vienetus kitais? Panaudokime Google.

Valiutos konvertavimas:

1. Jei žinome iš kokios į kokią valiutą keičiame rašome (pavyzdyje verčiame vieną eurą į litus): 1 EUR in LTL Įvedant valiutą rašome taip – pirmos dvi raidės yra šalies kodas (LT, LV, EE, RU ir t.t.) paskutinė raidė yra valiutos pirma raidė (L-litas, L-Latas, K-Krona, R-Rublis ir t.t.). Pamėginkite surasti koks Latvijos Lato kursas.

google skaiciutuvas 1 Google skaičiuotuvas?

Įvedant valiutą rašome taip – pirmos dvi raidės yra šalies kodas (LT, LV, EE, RU ir t.t.) paskutinė raidė yra valiutos pirma raidė (L-litas, L-Latas, K-Krona, R-Rublis ir t.t.). Pamėginkite surasti koks Latvijos Lato kursas.

2. Jei nežinome kokie piniginiai vienetai pavyzdžiui estijoje. Ką daryti? Įrašome „currency of Lithuania in Estonian money”. Matome kad estai pinigus skaičiuoja kronomis.

google skaiciutuvas 2 Google skaičiuotuvas?

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 0.0/10 (0 balsų)
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive

2 komentarai

 1. Ron Tedwater

  Really nice post,thank you

  VA:F [1.9.13_1145]
  Įvertinimas: 0.0/5 (0 balsų)
 2. federal student loans

  Finally, an issue that I am passionate about. I have looked for information of this caliber for the last several hours. Your site is greatly appreciated.

  VA:F [1.9.13_1145]
  Įvertinimas: 0.0/5 (0 balsų)Parašykite komentarą