Kaip susikurti elektroninį paštą?

pagal | 2009 12 29

Kaip sukurti elektroninį paštą?

Elektroninį paštą šiais laikais susikurti taip lengvą kaip isigyti naują mobiliojo telefono numerį. Tik čia viskas paprasčiau, nereikia eiti iki parduotuvės.

Pirmiausia reikėtų pasirinkti portalą, kuriame norėtume turėti savo e-mail. Sakykime www.inbox.lt Kodėl? Todėl, kad kai kurios elektroninės pašto dėžutės turi daugiau talpos, kai kurios mažiau, o yra ir tokių už kurias reikia mokėti. Tai padarę galime pradėti kurti savo elektroninį paštą.

Monitoriaus ekrane jūs išvysite klausimus ir šalia paliktus tuščius tarpelius. Visi klausimai bus susiję su jūsų asmeniniais duomenimis. Įprasti klausimai tai vardas ir pavardė, jei nenorite rašyti savo pavardės, galite įrašyti tik pirmąją jos raidę. Toliau seks prisijungimo duomenys, tai slapyvardis, kuris beje bus jūsų e-mail adresas (pvz.: vardas@….) ir žinoma slaptažodis, kurį žinosite tik jūs. Tačiau pasitaiko tokių atvejų kai slaptažodis užsimiršta. O, kad mums būtų lengviau jį prisiminti, mes galime pasirašyti klausimą ir atsakymą į jį, kuris ir bus slaptažodis arba žodis kaip nors susijęs su juo. Ir vienas paskutinių reikalavimų tai pasirinkti šalį, kurioje gyvenate iš šalių sąrašo. Jums lieka patvritinti registraciją ir jūs jau galite naudotis savo elektroniniu paštu !

E-mail galite bendrauti su draugais ir visiškai nesvarbu kuriame pasaulio kampelyje jie gyvena. Tai vienas greičiausių ir patogiausių būdų palaikyti bendravimą. Ir tai dar ne viskas! Jeigu jūs norite nusiųsti draugui savo nuotrauką, arba kokį dokumentą jūs galite juos paprasčiausiai prisegti prie laiškučio. Kaip tai padaryti? Dažniausiai tai prie siuntėjo duomenų būna maža savaržėlė, o šalia jos prierašas „pridėti“ (angl. attach.) paprasta, greita ir patogu!

Būtina žinoti, kad ateinantys į e-mail laiškučiai kartu su savimi gali atnešti ir virusą. Kaip juos atpažinti? Dabar yra labai populiarūs grandininiai laiškai (angl. chain-mails) siunčia žinutę, kuri bando įtikinti vartotoją išsiųsti šio laiško kopijas savo draugams ir pažįstamiems. Visi šie laiškai yra pašto šiukšlės ir juos gavęs turėtumėte ištrinti, o ne persiųsti visiems draugams.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 0.0/10 (0 balsų)
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive

52 komentarai

 1. Terverx

  I love your site, but honestly tell you that you need more for him to monitor those who commented with your records

  VA:F [1.9.13_1145]
  Įvertinimas: 0.0/5 (0 balsų)
 2. ufc betting

  Thanks for writing this article. Now everything is clear for me.

  VA:F [1.9.13_1145]
  Įvertinimas: 0.0/5 (0 balsų)Parašykite komentarą