Kaip suspausti nuotraukas?

pagal | 2009 12 29

Kaip suspausti nuotraukas yra dažnai iškylantis klausimas, bet internete apie jį mažai kur parašyta. Suspausti nuotraukas su VSO image resizer (Windows Only):

Ja lengvai galite surasti pasinaudoje google, o veikimas jos gan paprastas:

1) Atsidarote kataloga kuriame guli jusu nuotraukos
2) Pazymine viena ar kelias nuotraukas
3) Spaudziate desini peles klavisa ant pazymetu nuotrauku ir pasirenkate VSO Image Resizer.
4) Tada jums atsidaro langelis ir ten jau galite nusistatyti kokio dydzio kokybes foto norite padaryti. Taip pat jpeg’ams papildomai galite pazymeti, akd palikto ar nukopijuotu EXIF nformacija, ikelti vandens zenkla, islaikyti proporcijas…

Kaip suspausti nuotraukas su Photoshop:

1.Alt+Ctrl+i įvedi Width reikšmę (pvz. aš dažniausiai vedu 1024) ir spaudi ok (Heightautomatiškai nusistato, o kitus nustatymus tai pagal default naudoju)
2.Spaudi save as, pasirenki Format – JPEG, toliau išmeta lentelę „JPEG options“ pradedam nuo apačios… Scans 5, Progressive ir tada jau slankioji tą compression quality rodyklę ir žiūri (dešinėje lango pusėje yra numatomas failo dydis jei nerodo, uždėk varnelę ant Preview) kad būtų kuo optimalesnis failo dydis.

Dar viena galimybe suspausti nuotraukas

Suspausti nuotraukas su Microsoft Office Picture Manager: Ši programa instaliuojama kartu su windows os. Spaudi ant failo su dešiniu pelės klavišu, open with ir pasirenki iš sąrašo Microsoft Office Picture Manager, tada mygtuką Edit pictures(viršuje ties viduriu) ir šone pasirodžiusioje juostoje spaudi Compress picture, pažymi ties Documents ir spaudi ok, tada save as.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 8.0/10 (1 balsas)
Kaip suspausti nuotraukas?, 8.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą