Kaip įkelti nuotrauką į System Properties langą?

pagal | 2012 01 29

Šiandien išmokysime Jus kaip į System Properties langą įkelti savo ar bet kokią kitą Jums patikusią nuotrauką. Tai nėra ypatingai sunku, tačiau kaip kitaip įrodyti draugams ar pažįstamiems, jog kompiuteris priklauso būtent Jums? Taigi, pradedame.

1 žingsnis. Visų pirma randame norimą nuotrauką kompiuteryje, kuri norime jog būtų pas Jus System properties lange. Pasirinkę nuotrauką, ant jos spaudžiame dešinįjį pelės klavišą ir pasirenkame Copy ar tiesiog užėję ant nuotraukos paspaudžiame CTRL+C klaviatūros klavišų derinį, jog nukopijuoti tą fotografiją . Pastaba: Nuotrauka turi būti būtinai .BMP formato, kadangi kitų operacinė sistema Windows neatpažįsta ir toje vietoje kur turi būti nuotrauka, paprasčiausiai nieko nerodys. Geriausia, jog nuotrauka būtų mažesnė arba sumažinta, maždaug 100×100 pikselių, nes kitaip sisteminės informacijos lange rodys iškraipytą vaizdą.

2 žingsnis.  Dabar  paspaudžiame darbalaukyje esančią My Computer piktogramą. Jeigu jos darbalaukyje nėra, įeiname į per Start- My Computer. Įėjus į My Computer paspaudžiame viršuje esančią piktogramą su užrašu Folders, kad po kairę pusę išssikleistų pagrindinių sistemos katalogų sąrašas patogesniam naršymui kompiuteryje. Žinoma, galite eiti į sisteminius failus ir tiesiogiai per kietojo disko skirsnį, kuriame įrašyta Windows operacinė sistema.

3 žingsnis.  Išsiskleidusiame meniu ar vaikštant tiesiogiai per sisteminio skirsnio katalogus spaudžiame viską tokia tvarka: Local Disk (C:)- WINDOWS- System32 .Tada jeigu dešinėje pusėje vietoje sisteminių katalogų iššoksta melyname fone langas, jį deaktyvuokime paspausdami Show the contents of this folder .

4 žingsnis. Įklijuojame nukopijuotą nuotrauką į laisvą vietą System32 atsidariusiame aplankale laisvoje vietoje paspausdami dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkdami Paste .

5 žingsnis. Dabar liko visiškai nedaug, jog darbai būtų baigti. Tame pačiame System32 aplankale turime sukurti dar vieną failą naudodamiesi tekstų rengykle Notepad. (Mes naudojome Notepad++ programą, tačiau tai esminio skirtumo neturi). Taigi, spaudžiame dešinįjį pelės klavišą laisvame plote System32 aplankale, pasirenkame New ir tada spaudžiame ant New Text Document.

6 žingsnis. Įeiname į sukurtą tekstinį failą du kart ant jo paspausdami ir suvedame tekstą, kuris nurodytas paveiksliuke. Toje vietoje kur yra užrašyta Hardas.lt pamoka, Jūs galite tekstą keisti, t.y užrašyti savąją vardą ir pavardę ar kitus rekvizitus.

7 žingsnis. Parašę tekstą Jūs turite šį failą išsaugoti. Spaudžiame File ir pasirenkame eilutę Save As… Atsidariusiame lange ten kur turi būti pavadinimas, įrašome oeminfo.ini ir ties eilute Save as type pažymime All files arba All types bei išsaugojame tame pačiame System32 aplankale, kur yra ir nuotrauka.

8 žingsnis. Išsaugoję, galime uždaryti visus langus ir dabar įėję į System Properties ( My Computer– spaudžiame dešinįjį pelės klavišą ir pasirenkame Properties), matysime Jūsų pasirinktą nuotrauką.

Hardas.lt

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 10.0/10 (2 balsų)
Kaip įkelti nuotrauką į System Properties langą?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą