CPick 2.7

pagal | 2012 02 24

Daugelis vartotojų, kai tik apsipranta interneto platybėse, puola kurti savo svetaines ar tinklaraščius. Su HTML dar daugeliui šiaip taip išeina išsiaiškinti, tačiau su gražiu grafiniu apipavidalinimu prasideda problemos. Ne visi moka tinkamai parinkti spalvas ir dažniausia taip nusivažiuoja, jog graudu žiūrėti. Tad jei nesiruošiate leisti pinigėlių profesionaliam dizaineriui, belieka keliauti, pasidairyti po internetines platybes ir radus patinkantį dizainą, paimti už pagrindą jų naudojamą spalvinę gamą. Yra daugybė būdų sužinoti bet kurio ekrano taško tikslią spalvą, tačiau pats greičiausias ir paprasčiausias yra naudoti specialias tam skirtas programas. Viena iš tokių, bet kurio ekrano pikselio spalvos nustatymo programų yra CPick.

Ši programa labiausia bus naudinga tinklalapių kūrėjams. Jos pagalba galime lengvai nustatyti bet kurio ekrane esančio pikselio RGB ir HSV spalvos kodą, susidaryti visų projekte panaudotų spalvų sąrašą.
(aut. Pieliaus Blogas)

English:

Application to get colors from your screen with the build in magnifier

You can easily use this application to modify colors with the HSV and RGB slide bars and save the colors in different formats.

Here are some key features of „CPick“:

· Zoom 1 to 10.
· Modify colors with the RGB or HSV slide bars.
· Copy the color to the clipboard as Hex, Decimal, RGB or HSV value.
· Direct changing the RGB and HSV values.
· Store used colors on the visible stacks or add them to a color list visible in the color combo box, creating your own color lists for your projects.
· Copy the screen behind the magnifier to the clipboard as Bitmap.
· Save magnifier image as: Icon or Bitmap.

What’s New in This Release:

· Added: after color changing, the color is copied to the clipboard always.

VN:F [1.9.13_1145]
Reitingas: 9.0/10 (1 balsas)
CPick 2.7, 9.0 out of 10 based on 1 rating
Website Pin Facebook Twitter Myspace Friendfeed Technorati del.icio.us Digg Google StumbleUpon Premium Responsive
Parašykite komentarą