Žymų Archyvai: atsarginės duomenų kopijos

Toucan 3.1.0

Galinga bei sparti sinchronizavimo ir atsarginių kopijų kūrimo programa su nemaža pasirinktimi papildomų funkcijų. Jeigu norite niekada neprarasti svarbių dokumentų, nuotraukų, muzikos, filmų ar kitų duomenų dėl neatsargumo ar virusų kaltės- Jums reikia susikurti atsarginę duomenų kopiją arba juos perkelti į kitą laikmeną. Tokiu atveju į pagalba ateis šis įrankis, kuris suderintas jau ir su… Skaityti toliau »

Abakt 0.9.5 Build 333

Turėti įsirašius atsarginę duomenų kopiją yra visada pravartu. Juk netyčia ištrynus mums reikalingus failus galėsime lengvai juos bet kada susigrąžinti. Atsisiuntus šią programą galėsite kurti atsargines duomenų kopijas su daugybe filtravimo ir derinimo galimybių. English: A useful backup software Abakt is a versatile, yet easy to use backup-application for Windows. Files and directories to backup… Skaityti toliau »

FBackup 4.8 Build 286

FBackup yra nemokama atsarginių kopijų programa Windows“ams. FBackup saugo svarbius failus ir aplankus nuo visiško ar dalinio praradimo, automatizuojant atsargines užduotis. Naudojant FBackup galite lengvai sukurti atsarginę kopiją į bet kurį vietinį ar tinklo diską arba išorinį diską (pavyzdžiui, USB diskus). English: It protects your important data by backing it up automatically to any USB/Firewire device, local… Skaityti toliau »

SyncBack 3.2.20.0

Ši nemokama programėlė moka ne tik atsargines duomenų kopijas kurti, archyvuoti, bet ir atkurti ištrintus duomenis. Be to ji gali apsaugoti privačius duomenis nuo svetimų akių. Ji tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems vartotojams. English: Fast backup software that greatly reduces backup time, especially over networks SyncBack is an easy to use application designed to help… Skaityti toliau »