Žymų Archyvai: Atsarginių kopijų kūrimo programa

Restore Point Creator 2.6 Build 2

„Restore Point Creator „- atsarginių failų kopijų kūrimo programa. Galėsite nustatyti kokiu laiku bus sukuriamos atsarginės kopijos, ir taip užtikrinti sklandų sistemos sugrąžinimą į pirminę būseną atsitikus nenumatytiems atvejams. English: Create and delete system restore points to seamlessly restore Windows to a previous state without affecting personal files, as well as schedule tasks Restore Point… Skaityti toliau »

Toucan 3.1.0

Galinga bei sparti sinchronizavimo ir atsarginių kopijų kūrimo programa su nemaža pasirinktimi papildomų funkcijų. Jeigu norite niekada neprarasti svarbių dokumentų, nuotraukų, muzikos, filmų ar kitų duomenų dėl neatsargumo ar virusų kaltės- Jums reikia susikurti atsarginę duomenų kopiją arba juos perkelti į kitą laikmeną. Tokiu atveju į pagalba ateis šis įrankis, kuris suderintas jau ir su… Skaityti toliau »

Comodo BackUp 4.0.7.14

Pats brangiausias dalykas ką mes laikome savajame kompiuteryje, tai asmeninė informacija – įvairūs dokumentai, laiškai, nuotraukos, darbai. Deja daugelis vartotojų į šių asmeninių vertybių saugojimą žiūri pro pirštus. Gerai jei tokių failų praradimas ne mirtinas, o jei tai dokumentai prie kurių buvo dirbama ištisas savaites ? Ir dabar užsakovai ar viršininkas jau reikalauja jų ?… Skaityti toliau »

Genie Timeline Free 2.0 Build 2.1.8.340

Galinga ir svarbiausia nemokama atsarginių kopijų kūrimo programa, padėsianti nuo netikėto duomenų praradimo. English: A powerful backup solution for your documents Genie Timeline Free is a time machine for Windows that performs real time and continuous data protection. It can backup a wide variety of data types, such as System Files, emails, documents, music, pictures… Skaityti toliau »