Žymų Archyvai: Browser

Pocket K-Meleon 1.02

Ne paslaptis, kad populiariausia interneto naršyklė “Internet Explorer” tikrai nėra pati geriausia. Greičiau vidutiniokė. Kam tokia naršyti internete, jei yra tokios nemokamos alternatyvos kaip ši “kameleoniška” naršyklė. English: K-Meleon made portable. Pocket K-Meleon is an easy to use, fully portable and compressed packaging of K-Meleon. No special launcher is needed and only a single profile… Skaityti toliau »

Kokią internetinę naršyklę pasirinkti?

Pastaruoju metu vis labiau kyla kalbos apie būtinybę pasikeisti senąsias Internet Explorer versijas (6 ir 7) į alternatyvias naršykles arba bent jau į naujausią Internet Explorer 8. Apie tai rašė ir didieji naujienų portalai: DELFI (nuoroda), Lrytas.lt (nuoroda), technologijos.lt (nuorodos: 1, 2, 3). Senosios Internet Explorer (IE) versijos ne tik kad nepatogios ir neturi paprasčiausių… Skaityti toliau »

Interneto naršyklė Opera Web Browser 10.50 Build 3296 Final

Opera – interneto naršyklė, leidžianti vartotojui atlikti įvairias su internetu susijusias užduotis. Naršyklę kuria Opera Software, įsikūrusi Osle, Norvegijoje. Opera veikia įvairiose operacinėse sistemose – Microsoft Windows, Mac OS X, Solaris, FreeBSD, GNU/Linux. Opera veikia ir mobiliuose telefonuose, pažangiuose telefonuose (smartphone) ir delniniuose kompiuteriuose (Personal Digital Assistant) bei interaktyviuose televizoriuose. Operoje yra integruotas tiesioginis BitTorrent… Skaityti toliau »