Žymų Archyvai: naršyklė

GreenBrowser 6.4.0515

Nemokama ir universali interneto naršyklė, kuri automatiškai užblokuos įkyriąsias iššokstančias („PopUp“) reklamas. Taip pat joje galėsite naršyti net keliuose interneto puslapiuose vienu metu, kadangi ji palaiko kortelių režimą. Stebina tai, jog ši programa užima tik 1.1 MB, o funkcijų gausa prilygsta populiariajai interneto naršyklei „Internet Explorer“, dėl to galėtų būti jai puiki alternatyva. English: Free… Skaityti toliau »

Weberks 4.0

Tai paprasta naršyklė kuri leidžia jums ieškoti jūsų mėgstamų svetainių lengvai ir greitai. Ji yra paprasto naudojimo. Todėl nekils problemų naršant. REIKALAVIMAI: NET Framework 3.5 Englsih: A cool looking web browser for everyday use Weberks is a lightweight web browser that allows you to explore your favorite websites easily and fast. The interface aligns with… Skaityti toliau »

Browzar 2.0.0.0

Labai gera ir greita interneto naršyklė. Jos nereikia įrašyti. Naršant su šią naršykle nepaliksite jokių naršymo pėdsakų. Tai užtikrina jūsų privatumą. English: Small disposable privacy browser Browzar is a great web browser that only takes seconds to download and you do not even need to install it, so you can download Browzar time and time… Skaityti toliau »

SevenTh Browser 1.0.60

Neseniai pasirodžiusi internetinė naršyklė, leis greitai ir saugiai naršyti internete ir prisijungti prie populiariausių tinklalapių keliais mygtuko paspaudimais. Taip pat kaip ir daugumoje naršyklių vietoj to jog atidarinėtumėte kiekvieną tinklapį atskirame lange, čia galėsite jį nukelti į papildomą kortelę. Paprasta ir patogu. English: A new internet browser with quick connections to popular websites. SevenTh Browser… Skaityti toliau »

Pocket K-Meleon 1.02

Ne paslaptis, kad populiariausia interneto naršyklė “Internet Explorer” tikrai nėra pati geriausia. Greičiau vidutiniokė. Kam tokia naršyti internete, jei yra tokios nemokamos alternatyvos kaip ši “kameleoniška” naršyklė. English: K-Meleon made portable. Pocket K-Meleon is an easy to use, fully portable and compressed packaging of K-Meleon. No special launcher is needed and only a single profile… Skaityti toliau »

Kokią internetinę naršyklę pasirinkti?

Pastaruoju metu vis labiau kyla kalbos apie būtinybę pasikeisti senąsias Internet Explorer versijas (6 ir 7) į alternatyvias naršykles arba bent jau į naujausią Internet Explorer 8. Apie tai rašė ir didieji naujienų portalai: DELFI (nuoroda), Lrytas.lt (nuoroda), technologijos.lt (nuorodos: 1, 2, 3). Senosios Internet Explorer (IE) versijos ne tik kad nepatogios ir neturi paprasčiausių… Skaityti toliau »

Interneto naršyklė Opera Web Browser 10.50 Build 3296 Final

Opera – interneto naršyklė, leidžianti vartotojui atlikti įvairias su internetu susijusias užduotis. Naršyklę kuria Opera Software, įsikūrusi Osle, Norvegijoje. Opera veikia įvairiose operacinėse sistemose – Microsoft Windows, Mac OS X, Solaris, FreeBSD, GNU/Linux. Opera veikia ir mobiliuose telefonuose, pažangiuose telefonuose (smartphone) ir delniniuose kompiuteriuose (Personal Digital Assistant) bei interaktyviuose televizoriuose. Operoje yra integruotas tiesioginis BitTorrent… Skaityti toliau »