Žymų Archyvai: Image to PDF Converter

PDFdu Free Image to PDF 1.9

„PDFdu Free Image to PDF“- tai kaip jau galite spręsti iš programos pavadinimo, šiuo įrankiu galėsite nuotraukas/paveikslėlius BMP/JPEG/PNG/TIF/DIB formato konvertuoti į PDF. Vienu metu galėsite konvertuoti daugiau nei vieną failą. Prieš konvertuojant dokumentui galėsite uždėti vandens ženklą bei apsaugoti PDF nuo redagavimo, spausdinimo, kopijavimu ar slaptažodžiu. English: Lightweight, intuitive and user-friendly application that allows you… Skaityti toliau »

Image To PDF 1.6.0

„Image To PDF“ programos pagalba paveikslėlius konvertuosite į PDF dokumentus. Programa palaiko JPG, BMP, GIF, PNG, TIFF ir EMF paveikslėlių formatus. English: Quickly turns pictures of all popular formats into PDF documents, featuring support for merging multiple ones into a single file Image To PDF is a simple Windows application that can turn image files… Skaityti toliau »

Image to PDF Converter Free 5.0

Jeigu kartais prireikia paveikslėlio, kuris būtų perdarytas į .PDF formatą, tai ši programa kaip tik Jums. Ji paveikslėlių formatus JPG, TIF, GIF, PNG, TGA, BMP  pavers į dokumentinį .PDF formatą. Dokumento dydį pasirinksite individualiai. Jog šis konvertavimo įrankis veiktų, jam nereikia „Adobe Reader“ ar kitos .PDF dokumentų skaitymo programos. English: Convert image files to PDF… Skaityti toliau »