Žymų Archyvai: kalendorius

8GadgetPack 4.0.1

Ar norėtumėt turėti darbalaukio juostą, kurioje būtų visa reikalinga informacija apie kompiuterį, laiką, naujausias žinias, orus? Manau kiekvienam šis įrankis praverstų. Nereikėtų landžioti kompiuterio gelmėse, kad susirastumėte reikalingą informaciją. Atsisiuntę šį priedą asmeniniams kompiuteriams, galėsite sužinoti karščiausias naujienas apie Jūsų kompiuterį ir žinias. Tačiau ši programa draugauja tik su Windows 8 operacine sistema. English: A… Skaityti toliau »

Desktop Calendar XP 5.05

Dažnai žiūrite į kalendorių? Tada šis įrankis kaip tik jums. Tai kalendorius jūsų darbalaukiui. Taip pat šią programą galėsite naudoti kaip žadintuvą. English: A simple, eye-catching, customizable calendar Checking out the current time and date can be easily done using the built-in functions Windows comes with. If you need a bit more than what the… Skaityti toliau »

VueMinder Lite 9.0.0

Tai galinga programa, kuri primins Jums svarbiausius įvykius, datas. Ši programa gali veikti ir kaip kalendorius. Į šią programą tiek importuoti, tiek eksportuoti duomenis .ICS formatu. Reikalavimai: .NET framework English: Calendar to organize your schedule and provide reminders of upcoming events VueMinder Lite is a powerful program that can help you manage your schedule, remember… Skaityti toliau »

TKexe Kalender 1.1.0.3

Geriausia dovana yra ta, kurią pats sukūrei ar pagaminai. Viena tokių dovanų – nuotraukų kalendorius, kurį mes susikursime su šia nemokama programa. Ji sukurs bet kokio dydžio kalendorių. Vieną mėnesį leidžia iliustruoti iki 20-ies nuotraukų. Jas galima pasukti, pridėti spec. efektų, įrašyti tekstų. Sukurtą kalendorių galėsime atsispausdinti ar išsaugoti kaip nuotrauką. English: TKexe Kalender is… Skaityti toliau »