Žymų Archyvai: Kompiuterio išvalymas

Aero OneClean 1.0

Su „Aero OneClean“ pagalba galėsite ištrinti nebereikalingus failus iš kietojo disko (tmp, config.msi, bootex.log ir kt.), kurie atsirado į/išdieginėjant programas/žaidimus bei naršant internete (past. tik iš „Internet Explorer“ naršyklės). English: A small and simple-to-configure removal tool for erasing unwanted files from your computer with one quick click, such as temporary files and folders and config.msi… Skaityti toliau »

Xleaner 3.5.0.0

Su šia programa galėsite ištrinti iš interneto atsisiųstus slapukus ar kitus duomenis, bei išvalyti kompiuterį nuo šiukšlių. English: Clear Internet and Windows garbage from your hard disk. Xleaner is a free privacy and clean-up utility that allows you to get rid of junk files with ease. With Xleaner you can eliminate all these tracks that… Skaityti toliau »

Jeigu kaista jūsų nešiojamasis kompiuteris

Pastaruoju metu pastebėjau, kad mano sesės notebook’o Asus Z53Sc aušintuvas visada sukasi labai aukštomis apsukomis, aušintuvo keliamas garsas užgoždavo net grojančią muziką, o jo ūžimas girdėdavosi pirmame aukšte, taip pat kompiuteris labai kaisdavo, praktiškai jį laikyti ant kelių buvo neįmanoma, nes darydavosi karšta. Juk čia vistiek kažkas ne taip! Nusprendžiau patikrinti kompiuterio temperatūras. Temperatūros gerokai… Skaityti toliau »