Žymų Archyvai: Muzikos konvertavimas

Ze Converter 1.3

„Ze Converter“ skirtas multimedijos konvertavimui iš vieno failo formato į kitą. Galėsite lengvai konvertuoti pasirinktus vaizdo/garso įrašus į  MP3, WMA, OGG, FLAC, WAV ar AAC formatą. Taip pat „Ze Converter“ leis nukopijuoti („nuripinti“) muziką iš kompaktinių diskų. Programa palaiko visus populiariausius vaizdo/garso įrašų formatus: MP3, WMA, AAC, M4A, MP4, MOV, FLV, AVI, MKV, OGG, FLAC, WMV, ASF,… Skaityti toliau »

MediaHuman Audio Converter 1.8.5

Patogi programa sukurta muzikos įrašų konvertavimui į WMA, AAC, FLAC, WAV, OGG ir Apple Loseless formatus. Ji sukurta taip, kad ši užduotis taptų kuo paprastesnė net ir nepatyrusiems vartotojams. Galėsite pasirinkti ne tik norimą konvertuojamą formatą, bet ir jo kokybę matuojamą „bitreitais“- kuo skaičius didesnis, tuo muzikos įrašo kokybė geresnė ir užima daugiau vietos kietajame diske.… Skaityti toliau »

Free CD to MP3 Converter 4.5 Build 20121206

Norint iš kompaktinio disko į kompiuterį perkelti dainas, neužtenka jų tik nukopijuoti į kompiuterį. Tam yra reikalinga speciali programa mokanti tai padaryti. Atsisiuntę šį įrankį galėsite lengvai perkelti dainas iš kompaktinio disko į kompiuterį bei jas konvertuos  į MP3, WAV, OGG arba WMA formatus. English: A CD ripper software that allows you to rip audio CD… Skaityti toliau »

Free Audio Converter 7.5.1

Nemokamas audio konverteris leisiantis keisti iš WAV, MP3, WMA ir  OGG formatų į kitą pasirinktą audio formatą. English: A fast, straightforward audio converter Free Audio Converter is an easy to use yet powerful audio converting utility designed to convert WAV, MP3, WMA and OGG audio files from one format to another. Here are some key features… Skaityti toliau »

Freemake Audio Converter 1.1.0.1

Patogi, lengva ir naudinga programa muzikos turėtojams. Jos pagalba galėsime keisti esamą audio formatą į bet kurį iš 7 esančių programoje formatų: MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG. English: udio Converter to MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG. Freemake Audio Converter converts audio files between all key audio formats and prepares music for… Skaityti toliau »