Žymų Archyvai: Audio konvertavimo programa

MediaHuman Audio Converter 1.8.5

Patogi programa sukurta muzikos įrašų konvertavimui į WMA, AAC, FLAC, WAV, OGG ir Apple Loseless formatus. Ji sukurta taip, kad ši užduotis taptų kuo paprastesnė net ir nepatyrusiems vartotojams. Galėsite pasirinkti ne tik norimą konvertuojamą formatą, bet ir jo kokybę matuojamą „bitreitais“- kuo skaičius didesnis, tuo muzikos įrašo kokybė geresnė ir užima daugiau vietos kietajame diske.… Skaityti toliau »

Free WAV MP3 Converter 7.5.7

Nemokama garso įrašų konvertavimo programa, padėsianti Jums pakeisti formatą iš .WAV į .MP3 ir atvirkščiai. Galėsite pasirinkti į kurį katalogą saugoti konvertuotus garso įrašus: ar tame pačiame kur yra šaltinis ar kitame. Taip pat progamoje galėsite pasirinkti ar garso įrašas turi būti perkonvertuotas neprarandant garso įrašo kokybes, ar prastesnės kokybės, taip sutaupant vietos kietajame diske.… Skaityti toliau »

XMedia Recode 3.0.6.0

  Galingas ir svarbiausia visiškai nemokamas vaizdo ir garso medžiagos konvertavimo (iš vieno failo tipo į kitą) įrankis. Individualiai galėsite pasirinkti ne tik formatą iš kurio į kurį norite konvertuoti, tačiau ir lango dydį, suspaudimo lygį, konvertavimo kokybę. Šioje programoje yra viskas, dėl to turėtų patenkinti net ir profesionalų lūkesčius. English: An all-in-one video conversion… Skaityti toliau »

Free Audio Converter 7.5.1

Nemokamas audio konverteris leisiantis keisti iš WAV, MP3, WMA ir  OGG formatų į kitą pasirinktą audio formatą. English: A fast, straightforward audio converter Free Audio Converter is an easy to use yet powerful audio converting utility designed to convert WAV, MP3, WMA and OGG audio files from one format to another. Here are some key features… Skaityti toliau »

Freemake Audio Converter 1.1.0.1

Patogi, lengva ir naudinga programa muzikos turėtojams. Jos pagalba galėsime keisti esamą audio formatą į bet kurį iš 7 esančių programoje formatų: MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG. English: udio Converter to MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A, OGG. Freemake Audio Converter converts audio files between all key audio formats and prepares music for… Skaityti toliau »