Žymų Archyvai: PDF apsaugojimas

PDF Shaper Free 7.1

„PDF Shaper Free“ – tai universalus įrankių rinkinys dirbantiems su PDF formato dokumentais. Šią programą sudaro tokios funkcijos : PDF konvertavimas į tekstinį TXT („Notepad“) / RTF („MS Word“) formatą, ar į nuotrauką. Nuotraukos konvertavimas į PDF formatą. PDF dokumentų padalinimas/ sujungimas. Teksto/nuotraukų išsaugojimas iš PDF dokumentų. Nuotraukų pašalinimas iš PDF dokumentų. Puslapių apvertimas pasirinktu… Skaityti toliau »

UnityPDF 1.0.5.0

„UnityPDF“ – tai PDF dokumentų tvarkymo įrankis, kuriuo galėsite įterpti lapą, išskaidyti ar sujungti kelis dokumentus į vieną, juos apsaugoti ar apversti. English: An easy-to-use and simple software utility that enables you to manipulate your PDF files by merging, protecting or splitting them UnityPDF is a lightweight and straight-forward software solution designed to provide you… Skaityti toliau »

PDF OwnerGuard Personal Edition 12.7.6

Apsaugokite savo kurtus PDF dokumentus su nemokama programa „PDF OwnerGuard Personal Edition“. Ji leis PDF failams pridėti savininko teises: apsaugoti nuo peržiūrėjimo, redagavimo ar spausdinimo, pridėti laiko limitus, uždėti vandens ženklą bei apsaugoti slaptažodžiu. English: Protect your files ownership rights while editing, sharing or selling on the net PDF OwnerGuard is a security software solution… Skaityti toliau »