Žymų Archyvai: Prezentacijų kūrimo programa

FreeWorship 3.2.5.142

„FreeWorship“- programa skirta prezentacijų ar vaizdo filmukų kūrimui. Įterpkite į savo projektą paveikslėlius (JPG, BMP, PNG), muzikinį foną, tekstus, vaizdo medžiagą (AVI, MKV, MP4, WMV) , pritaikykite įvairius kadrų/skaidrių perėjimo efektus ir išsaugokite pasirinktu formatu. English: Create slideshows, combine videos and add background music in order to illustrate bible verses using this reliable software solution… Skaityti toliau »

IceCream Slideshow Maker 1.27

Su „IceCream Slideshow Maker“ programa sukurkite nuosavą pristatymą be ypatingų įgūdžių. Į pristatymą galėsite įterpti nuotraukas (JPG, PNG ar BMP formato) bei garso įrašus, o jį pagyvinsite programoje esančiais efektais. English: An intuitive, yet feature-packed application that can help novices and experts alike create impressive slideshows using their photos and audio tracks In the past,… Skaityti toliau »

Kingsoft Office Free 2013 9.1.0.4246

Jeigu nenorite išleisti kelių šimtų litų „Microsoft Office“ rinkiniui, išmėginkite šį visiškai nemokamą analogą „Kingsoft Office Free“. Tai yra biuro programų paketas, kurį sudaro lentelių kūrimo (Spreadsheets), tekstų rašymo (Writer) ir pristatymo paruošimo (Presentation) įrankiai. Didelis privalumas, kad šis biuro programų rinkinys ne tik savo išvaizda panašus į „Microsoft Office“, bet ir gali atidaryti ar išsaugoti failus tokiu formatu,… Skaityti toliau »

PDFrizator

Kas pasakė, kad PDF dokumentus galima tik spausdinti? Iš jų galima sukurti visai neprastą pristatymą, paįvairintą muzika ir vaizdo efektais. Kaip tik tokią galimybę siūlo nemokama programa „PDFrizator“. Šis įrankis leidžia kurti pristatymus iš dokumentų bei įvairių formatų paveikslėlių: JPEG, TIFF ir PNG. English: The PDFrizator is a Freeware tool to create PDF presentations, with… Skaityti toliau »